שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

אולפני הקלטות בחיפה - בואו להכיר


mata rotze
 
 
לאורך כל חיי שאפתי להשתלב בעולם המוסיקה. ולכן, כשהגעתי לגיל 9, פניתי לאבא בבקשה לרשום אותי ללימודי תופים. אהבתי את החוג וקיוויתי ליצור עם חברים הרכב פופ מצליח ולהופיע מסביב לגלובוס.

אך ככל שחלפו השנים, הרצון בפרנסה התחיל להשפיע עלי והחלטתי שבשביל להשיג את מבוקשי כמוזיקאי מקצועי, מוטלת עלי החובה לנכס לעצמי ידע מוסיקאלי מקצועי ולהשתלב בתחום מוסיקאלי שאכן יעניק לי את האפשרות להרוויח פרנסה בכבוד.

לימודי Ableton

אמת היא, קיימים הרבה נגנים שיודעים לנגן מדהים ומנגנים בהרכב מוסיקאלי מוצלח. אך למרות זאת, בכדי באמת ובתמים להתקדם בעולם תחרותי זה ואפילו לנסוק לפסגות חדשות, כדאי בתור התחלה להבין עד הסוף את הכלי בו מעוניינים להתמחות. על כן, מומלץ ללמוד להכיר הן את הפסנתר או הגיטרה וגם את סודות התיאוריה המתלווה לעניין. בסיכומו של דבר, כדי ליצור מוסיקה מעניינת ובאמת ובתמים להצליח מומלץ להצליח לא רק ליישם צלילים של מוסיקאי מפורסם, אלא גם לדעת כיצד ליצור יש מאין.

אחרי הכול, אותם הנגנים שמממשים את החלום ומתקדמים גם בגבולות ארצם והן בחוץ לארץ כמו לדוג' אינפקטד מאשרום, הם מוסיקאים שהצליחו להוציא החוצה משהו מקורי, מעניין, עוצר נשימה ומלהיב. אמת היא, יש פה ושם מוסיקאים שנסקו למעלה בלי יותר מדי מאמץ, אך האם האמנים הללו יהיו רלבנטיים לאורך הרבה שנים? האם הדיסק הבא, ההרכב החדש וסיבוב ההופעות ישיאירו חותם?

ללמוד איך לנגן באקדמיה למוסיקה

עם כל הכבוד למוזיקאי המקצועי שנפגשתי איתו פעם בשבוע, הסקתי שעל מנת להצליח לעשות מהתחביב מקצוע לכל החיים, אני צריך ללמוד בבי"ס למוסיקה שיאפשר לי להתפתח כראוי. בהתאם לכך, חיפשתי בנרות בית ספר למוסיקה שיכול לתת גם ידע פרקטי וגם השכלה תיאורטית. בדרך זו, אני באמת יצליח גם להיות חלק מלהקות וגם לעשות לעצמי שם בענף המוזיקה ומי יודע אולי אפילו לההיפך לנגן אולפן שמתחכך עם הגדולים.

קורסים מוזיקאליים מקצועיים

למען האמת, בשביל להצליח בתחום המוסיקה רצוי מאוד להכיר גם תוכנות מקצועיות ויותר מזה את תחום השיווק. לכן החלטתי להירשם אל קורס הפקה מוסיקאלית ובאופן זה לפתח את הכשרתי המקצועית בעולם היצירה.

לגדל משפחה ממוסיקה

למרות מה שכולם חושבים, ז"א שמדובר בתחום שיש בו אומנים עניים מרודים, אין זו המציאות. בפועל, לצד האפשרות להתפרנס כנגן אולפן, קיימות הזדמנויות מעולות הן לנגנים טובים והן לטכנאים. וכך לדוגמא נגן בהחלט יכול להרוויח גם כנגן אולפן וגם כמורה מקצועי. על אף זאת, על מנת לעשות זאת נכון, יש לדעת גם את רזי הנגינה והן תיאוריה.

ובנוסף לכך, יש עוד מגוון תחומים בענף שאפשר להתפרנס בהם, כמו לדוגמה עריכת אלבום למוזיקאים אחרים. יחד עם זאת, בשביל לעשות זאת הכרחי ללמוד את רזי המקצוע באופן מעמיק ולפתח תדמית של מוסיקאי המסוגל ליצור אומנות עבור הרכבים אחרים.

מעוניינים גם להפוך את הנגינה למקצוע אמיתי? זקוקים להכוונה כיצד לעשות זאת? http://www.justmusic.co.il/studio-records/אולפן-הקלטות-בחיפה והשיגו את מבוקשכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה