שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

איך לומדים לדבר באנגלית?


סמדר לוי
 
 

הידיעה הרווחת היא ש יותר משני מיליארד איש מכל העולם יודעים אנגלית ברמה גבוהה או נמוכה. גם אתם שואפים לשכלל את הדיבור על ידי לימוד אנגלית?

כולנו זקוקים לאנגלית כל הזמן לשם תקשורת עם בני אדם בעולם, בשביל נגישות שיפור הנגישות לאינפורמציה ולמטרות עבודה. ואומנם, עולם העסקים כולו פועל בשפה האנגלית, ואנו עדים למגמה שלפיה ככל שיש תפקיד יותר בכיר, כך נדרש יותר שימוש באנגלית.

למה בעצם לשלוט באנגלית? הסיבות רבות ומגוונות, וביניהם:

- ידיעת אנגלית משפרת את מידת ההצלחה שלנו בלימודים, ובייחוד במערכת ההשכלה הגבוהה, שבמסגרתה משתמשים במאמרים ומחקרים שנכתבו בשפה זו.

- למטרת שיפור אפשרויות ההעסקה בעולם ושיבוץ בתפקידים הדורשים התנהלות באופן חלקי או מלא באנגלית. האנגלית משמשת עבורנו כלשון הבינלאומית הבלתי רשמית המקובלת ביותר ברחבי העולם, בפגישות עם שותפים ולקוחות ממדינות אחרות, במיילים עם חברות מארצות אחרות וכשאנו זוכים להשמה בארץ אחרת. במקרים רבים, מי שאינו דובר אנגלית עלול להישאר מאחור.

- לימוד של שפה נוספת מהווה אימון למוח ותרומה נאה לייעול פעולתו.

- העשרת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע ותכניות טלוויזיה, ספרות, מגזינים ומאמרים המתפרסמים בעיקר באנגלית. ובייחוד במסגרת אינטרנטית, שבה הרוב הגדול של האתרים השונים כתובים בעיקר באנגלית.

אלה רק מעט מהיתרונות בלימוד אנגלית, שכוללים גם יכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובבטחון ואפילו את הסיבה הפשוטה של שאיפתנו הטבעית לשיפור עצמי.

אז אם מעניין אתכם להירשם לתכנית ללימוד אנגלית, תוכלו למצוא בקלות שלל תוכניות שישמחו לסייע לכם לשפר ולהעמיק את האנגלית שבפיכם. לא משנה אם אתם צריכים קורס אנגלית טכנית ובין אם אתם מחפשים קורס לימוד אנגלית מדוברת, פשוט מצאו מה מתאים לכם ותתחילו לתרגל. תתפלאו כמה מהר תשתפרו!

אם אתם מתעניינים בקורסים באנגלית, אל תשכחו להשוות מחירים בין כמה בתי ספר, ההבדלים במחירים גדולים וניתן לחסוך המון. לימוד נעים! .  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה