שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

איך עוברים בגרויות בפיסיקה


mata rotze
 
 
מרגישים שאתם צריכים ללמוד? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

הגיוני כי במצב הנוכחי, תעודת בגרות היא לא תנאי הכרחי כדי למצוא עבודה טובה, וגם לא אינדיקציה על היכולת השכלית, עם זאת עדיין מומלץ שתהיה לכם תעודה טובה, מהסיבה שזה פרט די בסיסי בקו"ח, ולפעמים אפילו חובה כדי להתקבל בהצלחה ללימודים אקדמיים.

מכינה להשלמת בגרויות

כל שנה שעוברת אחרי סיום בית הספר - יהיה לכם יותר קשה להתרגל מחדש למסגרת הלימודים. בגלל זה, אנו ממליצים לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר. תוכלו למצוא המון מוסדות שניתן להיעזר בהם. אינפורמציה על מוסדות לימוד אלו ניתן לקבל בכמויות גדולות ברשת. אם אתם בסדיר, בקבע, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, אפשר לקבל מגוון הטבות והנחות על קורסי השלמה.

רצוי שתפנימו שאתם ילדים גדולים, על כן, קחו את כל הנושא ברצינות יתרה והפסיקו לנהוג כמו ילדים קטנים; בעיקר כעת, כשידוע לכם איזה כיוון רצוי לעתיד שלכם, וכשהשגתם מושג יותר נרחב בנושא.

ומה לגבי המבחן הפסיכומטרי?

ציון הבחינה הפסיכומטרית מחושב לפי פורמט אחר מהצורה של מבחני הבגרויות. לציון הפסיכומטרי יש משקל גדול יותר מחשיבות ציון מבחן הבגרות, והפסיכומטרי עצמו קשה בצורה אחרת, על אף שהמבחן הפסיכומטרי לא מעיד על חוכמתכם. המבחן הפסיכומטרי בוחן יותר את איך אתם מתפקדים תחת מצבים מלחיצים, את הזיכרון לטווח הקצר וכמה הראש שלכם מסודר.

גם אם קרה מצב בו הוצאתם תוצאה נמוכה בבחינה הראשונה - אין זה אומר שאין לכם את היכולת לעבור, אלא שפשוט הפעם זה לא הסתדר; כמו בטסט על רכב, רובנו לא מצליחים לעשות מאה אחוז ולהוציא תוצאה טובה בהתחלה. תמיד יש אפשרות לגשת לעוד מועדים בעתיד, כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וכוח מנטאלי לגשת למבחן שוב. את התוצאה הכי גבוהה שתוציאו - יזכרו לכם 7 שנים. מחפשים מידע נוסף - קראו פרטים נוספים כאן.

בנקודה הזו, כשקראתם קצת יותר מידע ואם כבר ידוע לכם במה אתם מתעניינים ובמה תעבדו, מומלץ לנצל את הידע הזה לטובת עתידכם: הירשמו לקורס כלשהו, שפרו את הממוצע שלכם, ותנו לעצמכם סיבה להתגאות!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה