שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

אנגלית מדוברת


שיווק נכון
 
 

מזה שנים רבות מתחלק שוק מחפשי העבודה לשני חלקים. החלק הראשון הוא קהל מחפשי עבודה בעלי שליטה באנגלית מדוברת - והחלק השני הוא קהל מחפשי העבודה הנאלצים לעמוד בפני אתגרים גדולים יותר בחיפוש עבודה מאחר והאפשרויות הפתוחות בפניהם מצומצמות יותר.

גם מחוץ למירוץ חיפוש העבודה - אנגלית מדוברת היא כלי חשוב ביותר הפותח בפני השולטים בו עולם רחב של ידע והרבה יותר.

 

עוד לפני עידן האינטרנט אשר צמצם את הפערים וטשטש את מגבלות התקשורת בין קהילות העולם השונות, נהנו דוברי האנגלית בעולם כולו מיתרון בולט. מי ששלט באנגלית מדוברת יכל להנות מסדרות וסרטים גם ללא כתוביות ולצפות ולהבין חדשות ממדינות העולם, לדבר בחופשיות עם אנשים מארצות שונות ולאו דווקא מארצות בהן אנגלית היא השפה הרשמית. אנגלית היא השפה הבינלאומית הנפוצה ביותר בעולם וברוב מוחלט של מדינות העולם החופשי נהוג ללמד אותה מגיל צעיר.

 

חיפוש עבודה נראה אחרת לגמרי עבור מי שהוא בעל שליטה באנגלית מדוברת. חברות רבות מכל התחומים מקיימות קשרי מסחר עם מדינות אחרות, וזקוקות לאנשי קשר המייעלים את התקשורת מול הגופים השונים, מה שכמובן מביא לקשרי מסחר טובים יותר ורווחיות גדולה יותר. עבור אנשי מכירות היתרון הוא גדול עוד יותר, מאחר ואיש מכירות השולט באנגלית מדוברת נהנה ממגוון עצום של אפשרויות עבודה בחברות השונות אשר קהל היעד שלהן כולל מדינות מחו"ל.

 

לסיכום, אנגלית מדוברת היא כלי חשוב לחיים, המסוגל לשפר את רמת החיים במישור הכלכלי והחברתי. כדי להגיע לשליטה טובה באנגלית מדוברת ניתן לפנות לבית ספר לשפות או למורה פרטי. שיטות הלימוד החדשות הופכות את תהליך הלמידה למהנה ומספק יותר.
 

למעוניינים בלימוד אנגלית מדוברת בשיטה קלה וטובה השאירו פרטים ותתחילו לדבר אנגלית בלי בעיות! 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה