שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

בגרויות מדעי המחשב - זה לא חייב להיות סיוט!


לולה
 
 

 

ההורים מתעקשים שיהיה לכם תואר ראשון? איך תתקבלו ללימודים אקדמאיים?

למרות כי בתקופה זאת, העלאת ציוני הבגרות היא אינה תנאי בלעדי לקבלה לעבודה טובה, ובאופן כללי בדרך כלל אינה מהווה אינדיקציה על מנת משכל, בכל מקרה עדיין רצוי שממוצע הבגרות שלכם יהיה גבוה, מהסיבה הפשוטה שזה מהווה עניין טרביאלי בקו"ח שלכם, ולעיתים אף חובה בשביל להתקבל ללימודים באוניברסיטה.

בגרויות בכימיה

ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. ומהסיבה הזאת, שווה שתפתחו בתהליך במהירות האפשרית. נמצאים די הרבה מוסדות מוכרים שאפשר להירשם אליהם. מידע על מכוני לימוד אלה יש בלי בעיה בגוגל וכיו"ב. היה ואתם חיילי סדיר, קבע, או שהשתחררתם מהצבא לאחרונה, תמצאו הרבה הנחות והטבות על שיפור בגרויות.

רק זכרו שאתם ילדים גדולים, ולפיכך, התייחסו אל הנושא בצורה רצינית והתנהגו בבגרות, שלא כמו תלמידי בית ספר; בייחוד כעת, כאשר ברור לכם מה הכיוון אשר רצוי לעתיד שלכם, וקראתם מידע יותר נרחב על נושא ספציפי.

מה בנוגע אל פסיכומטרי?

הבחינה הפסיכומטרית מחושבת באופן שונה בתכלית מהאופן של ציוני בחינת הבגרות. לציוני המבחן הפסיכומטרי חשיבות גדולה מזה של ציוני הבגרות, מה גם שהמבחן עצמו קשה יותר לרוב הנבחנים, למרות שבחינה זאת לא משקפת את יכולתכם השכלית. ציון זה בוחן את אופן התפקוד שלכם במצבים מלחיצים, את זכרונכם ואיך אתם מנהלים את סדר העדיפויות.

למרות העובדה כי ניגשתם וקיבלתם תוצאה לא גבוהה בפעם הראשונה שנבחנתם - זו לא אינדיקציה לכך שאינכם חכמים, אלא שהפעם לא הלך טוב; כמו בטסט על אוטו, הרוב לא מצליחים להוציא מעצמם את המקסימום ולהוציא תוצאה מכובדת על הפעם הראשונה. תמיד תוכלו לגשת לעוד מועדים , כל עוד יש לכם מספיק כסף וכוח סבל גדול מספיק בשביל לגשת למועדים נוספים. את התוצאה הגבוהה ביותר שתתקבל - אתם שומרים אתכם לעוד 7 שנים. מחפשים אינפורמציה נוספת - כנסו לעמוד האינטרנט.

בנקודה זו, אחרי שקראתם מידע יותר ממוקד ובמידה ואתם יודעים בבטחה איזה תואר מעניין אתכם ואיפה תרצו לעבוד, זה הזמן לנצל את המידע הזה לטובתכם: קחו קורס, הצליחו במבחנים, ושפרו את ההערכה העצמית שלכם!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה