שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

בגרות בלשון ב בקלות


לולה
 
 

 

תוהים לגבי העתיד? הלימודים נראים קשים מדיי?

אפילו אם בתקופה זו, בגרות היא לא תנאי הכרחי בשביל למצוא עבודה, ובעיקרון בכלל לא מראה על רמה שכלית, למרות זאת עדיין עדיף שתהיה לכם תעודה טובה, ולו רק מפני שזה נראה הרבה יותר טוב ברזומה שלכם, ולרוב אף תנאי מחייב כדי להצליח להתקבל ללימודי תואר כלשהו.

בגרות בגיאוגרפיה

ככל שעובר יותר זמן לאחר סיום בית הספר - כך יותר קשה לחזור להשלים בגרויות. ומהסיבה הזו, שווה להתחיל את התהליך בשלב מוקדם. קל למצוא הרבה מוסדות לימוד מוכרים שמעניקים קורסים בנושא שמעניין אתכם. אינפורמציה עליהם אפשרי למצוא לרוב ברחבי הרשת. במידה ואתם חיילי סדיר, קבע, או אם השתחררתם מהצבא לאחרונה, אפשרי למצוא הנחות והטבות רבות על קורסי השלמה.

זכרו שאתם כבר לא בתיכון, על כן, קחו זאת הכי ברצינות שאפשר והפסיקו להתנהג כתלמידי בי"ס; בשלב הזה, כאשר ברור לכם איזה כיוון אתם מבקשים לעתידכם, ואחרי שהשגתם קצת יותר מידע על מספר נושאים.

מה אתם אומרים על ציון הפסיכומטרי שלכם?

המבחן הפסיכומטרי בנוי בצורה אחרת מפורמט ציוני בחינות הבגרות. לפסיכומטרי משקל רב יותר מזה של ציוני הבגרות, והבחינה עצמה נוטה להיות קשה יותר, זאת למרות שמבחן זה לא משקף את רמת החכמה שלכם. ציון המבחן הפסיכומטרי בודק יותר את אופן ההתמודדות שלכם בעת מצבי לחץ, את הזיכרון שלכם וניהול סדרי עדיפויות.

אפילו אם מסיבה כלשהי הצלחתם להוציא ציון לא גבוה בבחינה הראשונה - זה לא אומר בהכרח שאין לכם את היכולת לעבור, פשוט שהפעם לא הצלחתם; כמו בראיון עבודה, לא הרבה מצליחים לממש את מלוא הפוטנציאל ולהוציא תוצאה מכובדת בפעם הראשונה. לכן תמיד אפשר לגשת לעוד מועדים , כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וכוח רצון לגשת למבחן שוב. את הציון הכי גבוה שיתקבל - מתעדים שבע שנים. רוצים לקרוא עוד - כנסו לאתר לפרטים נוספים.

כעת, אחרי שנחשפתם אל ידע נרחב יותר ואם יש לכם מושג מה תלמדו ובמה תרצו לעסוק, זה הזמן שתשתמשו בידע הזה לטובתכם האישית: קחו קורס, שבו על התחת ולימדו, וגירמו לכולם לקנא!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה