שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2513
מאמרים: 7554
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

בגרות בפיזיקה למשלימים


לולה
 
 

 

אין לכם בגרות? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

נכון כי במצב הנוכחי, הוצאת תעודת בגרות היא אינה מחייבת לקבלה לעבודה טובה, וגם אם היא בדרך כלל לא אינדיקציה על חכמה, בכל זאת עדיף שממוצע הבגרות שלכם יהיה גבוה, מפני שזה עדיין חשוב עבור קו"ח שלכם, ולעיתים אפילו חובה על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים.

בגרות במדעי המחשב

ככל שתחכו יותר זמן אחרי סיום התיכון - ככה יהיה לכם יותר קשה להתרגל מחדש למסגרת הלימודים. ולפיכך, יותר פשוט להתחיל כמה שיותר מוקדם. קל למצוא מספיק מכונים שמעניקים קורסים בנושא שמעניין אתכם. עוד דברים על מכוני לימוד אלו ניתן למצוא ללא בעיה ברשת. אם אתם חיילים, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, יש לכם הטבות והנחות רבות על השלמת בגרות.

רק זיכרו שאתם כבר לא בתיכון, לפיכך, קחו את הנושא ברצינות האפשרית והתנהגו בבגרות, שלא כמו תיכוניסטים; בייחוד כעת, כשאתם יודעים יותר טוב את אשר תעדיפו לעשות בעתיד, וכשקיבלתם קצת יותר מושג על נושא ספציפי.

ומה לגבי פסיכומטרי?

מבחן הפסיכומטרי בנוי בצורה שונה בתכלית ממבנה מבחני הבגרות. למבחן הפסיכומטרי משקל רב יותר מחשיבות ציוני מבחני הבגרות, מה גם שהמבחן עצמו נוטה להיות קשה בהרבה, למרות העובדה שהמבחן הפסיכומטרי לא מעיד על חוכמתכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית שלכם בוחן את הדרך בה אתם מתפקדים תחת מצבי לחץ, את זיכרונכם וכמה הראש שלכם מאורגן.

למרות העובדה כי השגתם תוצאה לא מספיקה בפעם הראשונה שנבחנתם - זה לא אומר בהכרח שאתם לא חכמים מדיי, רק שפשוט הפעם לא יצא טוב; כמו בטסט על אוטו, לא הרבה מצליחים לעשות את המקסימום ולהוציא את התוצאה הרצויה בהתחלה. תמיד אפשרי לגשת למועדים עתידיים, אם יש לכם מספיק כסף וכוח מנטאלי לגשת למועדים נוספים. את הציון הגבוה יותר שיתקבל - ישמרו למשך 7 שנים. צריכים לדעת עוד בנושא - http://www.dlimudim.co.il/?p=58.

בשלב הזה, כשרכשתם מידע נוסף ואם כבר ידוע לכם מה מעניין אתכם ובמה תעסקו, מומלץ שתנצלו את הידע הזה למען עתידכם: קחו קורס, שבו על התחת ולימדו, כדי שאמא תוכל להשוויץ לשכנים! 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה