שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

בחירת קורס רפואה משלימה


אריאל כהן
 
 

רבים כיום מנסים למצוא את עצמם בתחומי הרפואה האלטרנטיבית השונים מבחינה לימודית - לימודי רפואה משלימה כבר מזמן אינם רק טרנד חולף אלא מסלול לימודים כשר ומקובל. עם זאת, ישנם סוגים רבים של תחומי לימוד והתמחות במסגרת לימודי רפואה משלימה. על כן, במאמר זה נסקור חלק מהם ונעמוד על היתרונות היחסיים של אחדים מהם.

לימודי קינסיולוגיה - מדוע ולמה?
קינסיולוגיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית הדוגלת בריפוי על ידי תנועה - ומכך נגזר שמה של התורה כולה. תורת התנועה הומצאה לפני מספר עשורים על-ידי זוג כירופרקטים אמריקאיים. גישת תורה זו גורסת שהגוף זוכר כל חוויה שעבר, ויש צורך לוודא שקיים תיאום בין שלושת המערכות החשובות בגוף האדם: מערכת פיזית, רגשית ונפשית. לפי תורה זו, חוסר באיזון בין המערכות יגרום בהכרח לכל הבעיות הבריאותיות מהן אנו סובלים, ולכן קינסיולוגיה גורסת שטיפול מחייב התייחסות בכל שלושת המערכות ביחד.
במסגרת לימודי קינסיולוגיה תלמדו כיצד לטפל באמצעות תנועה לפי העקרונות המנחים שצוינו, וקורס זה נחשב כנקודת מוצא מצויינת למי שמתעניין בלימודי רפואה משלימה.

מדוע לבחור בלימודי הומאופתיה?
תורת ההומאופתיה גורסת שלגוף יש יכולת לרפא את עצמו, ולכן טיפול הומאופתי נועד לסייע לתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף עצמו. התומכים בגישה זו גורסים כי תחלואות נגרמות כתוצאה מחוסר באיזון בין תהליכים שמתרחשים בגוף, ולכן הריפוי בשיטה זו נועד להחזיר את האיזון לתהליכי הגוף.
חשוב לציין כי טיפול הומאופתי מוכר בארץ כטיפול מקובל וניתן לקבלו במסגרת קופות החולים השונות. גישה זו מביאה לכך שמדובר במסלול לימודי פופולרי ומועדף על ידי ציבור רב.
אלו שבוחרים ללמוד הומאופתיה יפגשו מסלול מעניין ומורכב, הכולל זיהוי של המחלה והסקת מסקנות נכונה, תוך התאמה של צורת הטיפול לסימפטומים. לימודי הומאופתיה יעשירו את ידיעות הלומד ויתנו לו כלים רבים לטיפול באמצעות גישה מזרחית זו.

קורס רפלקסולוגיה - מומלץ!
גישת הרפלקסולוגיה טוענת שכף הרגל מייצגת את כלל הגוף - לכן טיפול נכון (בצורה של חיכוך) בכפות הרגליים יכול להביא לסופן של תחלואות ולהקל על סימפטומים. לפי תפיסה זו, עיסוי כף הרגל מביא לשיפור זרימת דם רענן ונוזלי גוף מרפאים לאיבר החולה, ורצף נגיעות נכון בכף הרגל יכול להביא לריפוי מלא.
אלו שבוחרים ללכת על לימודי רפלקסולוגיה יקבלו לידיהם כלים וידע שיסייעו להם לרתום את כף הרגל לשם הטיפול המלא של כל הגוף, במסגרת השתתפות במסלול לימודי מקורי ומרתק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה