שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

הדרכה באקסל


שיווק נכון
 
 

לימוד אופיס והדרכה באקסל בפרט יכול להיעשות בכמה דרכים שונות. אינטרנט, בית ספר או מורה פרטי פנים מול פנים, ספרים ועוד. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות. ידיעה ושליטה בתוכנת האקסל מספקת יכולת להפיק תועלת בהיבטים אישיים של החיים כמו למשל ניהול, בקרה וייעול תקציב המשפחה או התקדמות חיובית משמעותית בקריירה ובמקום העבודה. הרבה אנשים מכירים איך ניראת תוכנת האקסל ורבים גם עשו שימוש בסיסי באקסל בכל מיני הזדמניות. לפעמים הניסיון הבסיסי הזה מספק הרגשה שאנחנו שולטים בתוכנת האקסל ברמה טובה כדי באמת להפיק ממנה תועלת. האמת היא שניסיון בסיסי לא מספיק במיוחד במצב הקיים היום שכמעט כל דבר נעשה בעזרת המחשב.
 

הרבה פעמים אנחנו מנהלים דברים בעל פה או ברשימות מיושנות לא מאורגנות מפוזרות בין התיק לשולחן בסלון למשל. אם נסדר את אותם העניינים באקסל במחשב, נשיג סדר וארגון ואחוז ביצוע משימות יותר גבוה ממה שאנחנו חושבים שיכול להיות. מצב דומה גם בעבודה. עובדים אשר מראים שליטה גבוה בתוכנות אופיס ואקסל בפרט משיגים תפוקה רבה יותר ביעילות גבוהה יותר. שלא לדבר על תפקידים ומקומות עבודה שמציבים כתנאי מינימום לקבלה ידיעה ושליטה מעולה באקסל.  לעבור הדרכה באקסל היא הדבר הנכון לעשות על מנת להשיג יעילות והצלחה גדולה יותר בחיים האישיים ומקצועיים.

 

כמובן ששיטת הלימוד היא עניין אינדיבידואלי אבל הדרכה באקסל שמועברת על ידי מדריך היא לרוב אפקטיבית כי המסגרת הלימודית מכריחה אותנו לתרגל ולשמוע את ההסברים. בנוסף ישנם תאריכי התחלה וסיום שמחייבים אותנו לעמוד בהם. כל זה מקדם אותנו לעבר ידיעה יותר טובה של תוכנת האקסל. בלימוד דרך האינטרנט או ספרים יש צורך בהתמדה, נחישות ומשמעת עצמית גבוהה ולא תמיד יש לנו את זה. באפשרות המורה הפרטי יכול להיות שהמחיר יהיה גבוה לחלק מהתלמידים.

 

לקבלת מידע נוסף וייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עם מרכז דובדבן להדרכה באקסל.

 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה