שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

הכול על ההכנה שלכם לבגרות באומנות


אליחי רובין

:)

 
 

אם אתם נמצאים עכשיו בשלבים שבהם אתם חושבים על פרויקט הגמר שלכם במגמת אומנות, הרי שאתם צריכים להתרכז ולעשות את הפרויקט הזה בצורה הטובה ביותר. זה לא באמת דבר קל לעשות בהצלחה את הבגרות באומנות, וכיוון שיש לפרויקט הגמר שלכם לא מעט השלכות על העתיד ועל ההצלחה שלכם גם בלימודים האקדמאים הגבוהים יותר, הרי שכדאי לכם להשקיע בבגרות זו. השאלה הגדולה היא מה זה נקרא להשקיע בבגרות באומנות ואיך אפשר לעשות אותה בצורה הטובה ביותר, ואין ספק שהתשובה החד משמעית היא לקבל עזרה מאורית גולדמן. אורית היא מורה לציוד שעושה ומארגנת קורסים לאנשים שונים שאוהבים אומנות בכלל וציור בפרט, אך שאם תירשמו לקורס אצלה היא תוכל לעזור לכם לא מעט בהכנה לקראת הבגרות החשובה הזאת.

החיבור לעצמכם

אחד מהדברים שיכולים להשפיע באופן חיובי ביותר על התוצאות הסופיות של הבגרות שלכם באומנות זה האם תצליחו להתחבר לעצמכם או לא. זה ידוע שכל אומן צריך להיות אדם רגיש ושהרבה פעמים מה שקורה לאומנים מבחינה רגשית משפיע גם על היצירה שלהם, ולכן חלק מהקורס יעסוק בטכניקות שתעזורנה לכם להתחבר לקולכם הפנימי. הדרך להיות אומנות טובים היא לא רק לדעת ולהכיר טכניקות שונות של עבודה, כי גם היכולת להקשיב לעצמכם ולהבין מה בדיוק אתם רוצים היא יכולת חשובה שיושם עליה דגש בקורס.

עצות מקצועיות

מעבר לכל הנושא של כישרון טבעי ולכל הנושא של החיבור לעצמכם, אין ספק שחלק ניכר מהקורס יכלול גם את העצות הפרקטיות בהכנת פרויקט הגמר שלכם. על מנת שהפרויקט יהיה מרשים וכדי שתוכלו לעשות בו גם שימוש בעתיד אתם צריכים להבין איך לבנות אותו ואתם צריכים להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר לבגרות באומנות. כל הדברים האלה הם חלק ממה שתעברו במסגרת הקורסים שמחכים לכם אצל אורית גולדמן, ולכן כדאי לכם להירשם לקורס ההכנה שלה לבגרות עוד היום. עוד ערך מוסף של הקורס הוא שתהייה לכם אפשרות להכיר אנשים צעירים כמוכם שבוודאי יהיה לכם עניין משותף איתם ותוכלו ליצור חברויות לשנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה