שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

הכל על בגרויות חורף


לולה
 
 

 

רוצים ציון פסיכומטרי טוב? מרגישים שאתם מסוגלים ליותר?

אפילו בתקופה זו, הוצאת תעודת בגרות היא לא חובה עבור קבלה לעבודה, ובעיקרון אינה בדיוק מראה על האינטליגנציה, עם זאת עדיף שתהיה לכם, מפני שזה נראה טוב יותר בקוה"ח שלכם, ולפעמים אפילו חובה על מנת להתקבל ללימודי תואר כלשהו.

תאריכי בגרויות 2012

כל יום שעובר לאחר שסיימתם תיכון - כך יהיה לכם יותר קשה להתרגל שוב למסגרת הלימודים. ולפיכך, קל יותר שתתחילו בתהליך הכי מוקדם שאפשר. ישנם מספר רב של מוסדות מוכרים שתוכלו להירשם אליהם. עוד אינפורמציה על מוסדות כאלה תמצאו בלי בעיה ברחבי האינטרנט. אם אתם חיילים, או אם השתחררתם לאחרונה, תוכלו לקבל מגוון הטבות והנחות על שיפור בגרויות.

רצוי שתפנימו שאתם כבר לא בבית ספר, אנא מכם, התייחסו לכל הנושא בצורה רצינית והתנהגו בבגרות, שלא כמו ילדים; עכשיו, כאשר אתם יודעים מה אתם רוצים לעתיד שלכם, וקיבלתם מושג גדול יותר על תחומים רלוונטיים עבורכם.

ומה דעתכם על הפסיכומטרי?

מבחן פסיכומטרי מורכב בפורמט שונה ממבנה בחינות הבגרות. למבחנים הפסיכומטרים יש חשיבות רבה יותר מלזה של ציוני מבחני הבגרות, והמבחן עצמו קשה בכמה רמות, למרות שבחינה זו לא מעידה על יכולתכם השכלית. המבחן הפסיכומטרי בוחן יותר את הדרך בה אתם מתפקדים תחת מצבי לחץ, את הזכרון שלכם וכמה הראש שלכם מאורגן.

גם אם מסיבה כלשהי נבחנתם וקיבלתם תוצאה גרועה יחסית בפעם הראשונה - זו לא אינדיקציה לכך שאין לכם שכל, פשוט שהפעם לא הצלחתם; כמו טסט על אוטו, רוב האנשים לא מצליחים למצות את עצמם ולהוציא את הציון המתוכנן בניסיון הראשון. תמיד אפשר לגשת למועדים עתידיים, כל עוד זה מתאפשר מבחינת כסף וסיבולת לגשת למועד נוסף. את הציון הגבוה ביותר שיתקבל - אתם שומרים איתכם ל-7 שנים. מעוניינים לדעת עוד בנושא - כנסו לאתר לפרטים נוספים.

עתה, כשקיבלתם ידע רב יותר ובמידה וכבר ידוע לכם מה מעניין אתכם ובמה תרצו לעסוק, אנו ממליצים שתנצלו את המידע הזה עבורכם: הירשמו לאחד המוסדות, הוציאו ציון גבוה, ותנו לעצמכם סיבה לגאווה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה