שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

הכנה לקראת בחינות בגרות בהיסטוריה


mata rotze
 
 
בעבודה דורשים מכם תואר? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

נכון כי בימים אלה, הצלחה בבגרות היא לא חובה בשביל למצוא עבודה, ולמרות כי היא אינה בדיוק מצביעה על תבונה, אך עדיין רצוי שתוציאו ציון טוב, מפני שזה פרט בסיסי בקו"ח, ולרוב גם חובה בהרשמה ללימודים אקדמאים.

מבחני בגרות בספרות

ככל שתחכו יותר זמן אחרי שסיימתם בית ספר - ככה קשה יותר להתרגל מחדש למסגרת הלימודים. מסיבה זאת, מומלץ לכם להתחיל הכי מוקדם שאפשר. יש המון מכונים מקצועיים שאפשר להיעזר בהם. מידע על מכונים אלו תמצאו בשפע רב באינטרנט. היה ואתם חיילים, או אם כרגע השתחררתם, יש לכם הטבות והנחות מסויימות על קורסי השלמת בגרות.

רק קחו בחשבון שכבר אינכם ילדים, אז, התייחסו לזה ברצינות האפשרית והיו בוגרים, לא כמו כמו ילדים; בייחוד עכשיו, כאשר אתם יודעים יותר טוב מה הכיוון אשר אתם רוצים לעתיד שלכם, וכשקיבלתם קצת יותר מושג לגבי התחום.

ומה בדבר בחינה פסיכומטרית?

הציון הפסיכומטרי מחושב באופן שונה בתכלית מהאופן של בחינות הבגרות. למבחנים הפסיכומטריים חשיבות גדולה מאשר החשיבות של ציון הבגרות, מה גם שהבחינה הפסיכומטרית עצמה קשה בכמה רמות, זאת על אף שמבחן זה לא מעיד על האינטליגנציה שלכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית בוחן יותר את ההתמודדות שלכם בעת מצבי לחץ, את זכרונכם ואת היכולת הארגונית שלכם.

גם אם קרה מצב בו קיבלתם תוצאה גרועה במועד הראשון - זה לאו דווקא אומר שאתם לא מספיק טובים, אלא שפשוט הפעם לא יצא טוב; כמו בטסט על אוטו, מעטים מצליחים במימוש הפוטנציאל ולהוציא תוצאה טובה בהתחלה. תמיד אפשר לגשם למועדים נוספים, במידה ויש לכם מספיק כסף ורצון לגשת למבחן שוב. את הציון הגבוה שתוציאו - אתם שומרים איתכם למשך 7 השנים הבאות. מחפשים אינפורמציה נוספת - לחצו כאן.

בנקודה הזו, כשרכשתם מידע יותר ממוקד ואם יש לכם מושג מה אתם רוצים ללמוד ואיזו עבודה תאחלו לעצמכם, עדיף להשתמש בידע הזה בשבילכם: הירשמו לקורס, שפרו את הממוצע, ותנו לאמא סיבה להתגאות!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה