שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

השלמת בגרויות קיץ


avixax
 
 
החלטתם ללמוד באוניברסיטה? מרגישים שאתם מסוגלים ליותר?

אפילו אם במצב הנוכחי, הוצאת תעודת בגרות היא לא חובה בשביל למצוא עבודה, וגם לא בהכרח אינדיקציה על היכולת השכלית, עם זאת רצוי שתהיה לכם, כי זה נראה הרבה יותר טוב בקו"ח שלכם, ולרוב אף תנאי מחייב בשביל להתקבל בהצלחה ללימודי תואר כלשהו.

משלימים בגרויות בקלות - מכינים אותך לבגרות

ככל שמחכים יותר זמן לאחר סיום בי"ס - ככה יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. מסיבה זו, עדיף שתתחילו בפרוצדורה בהקדם האפשרי. יש הרבה מוסדות מקצועיים שמעניקים קורסים בנושא שמעניין אתכם. עוד דברים על מוסדות כאלה אפשר למצוא בקלות בגוגל וכיו"ב. במידה ואתם חיילים, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, תוכלו לקבל הטבות והנחות רבות על קורסי השלמת בגרויות.

מוטב שתפנימו שאתם כבר לא ילדים, על כן, התייחסו לנושא הזה ברצינות האפשרית והתנהגו פחות כמו תיכוניסטים; בייחוד כעת, כשיותר ברור לכם מה הכיוון אשר אתם מבקשים לעתידכם, והשגתם עוד פרטים לגבי התחום.

מה בנוגע אל בחינה פסיכומטרית?

הציון הפסיכומטרי מורכב בדרך שונה לגמרי מפורמט בחינות הבגרות. למבחן הפסיכומטרי משקל רב יותר מאשר המשקל של ציוני הבגרות, מה גם שהפסיכומטרי עצמו קשה יותר בכמה רמות, זאת על אף שבחינה זו לא משקפת את רמת חכמתכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית שלכם בוחן דווקא את התפקוד שלכם בעת מצבי לחץ, את הזכרון שלכם ואת היכולת האירגונית שלכם.

למרות כי נבחנתם וקיבלתם ציון לא טוב במועד הראשון - זה לאו דווקא אומר שאתם טיפשים, אלא שפשוט הפעם לא הצלחתם; כמו בטסט על רכב, רוב האנשים לא מצליחים לעשות מאה אחוז ולהוציא ציון מכובד על ההתחלה. לכן תמיד אפשר לגשת למועדים עתידיים, בתנאי שיש לכם מספיק כסף וכוח סבל גדול מספיק בשביל לגשת למועדים נוספים. את התוצאה הגבוהה יותר שתתקבל - אתם לוקחים אתכם למשך 7 שנים. רוצים לדעת יותר - http://www.dlimudim.co.il/?p=48.

עתה, אחרי שקראתם מידע ממוקד יותר ובהנחה ואתם כבר יודעים מה אתם רוצים ללמוד ובמה תעסקו, מומלץ להשתמש בידע הזה בשביל עתידכם: התחילו קורס, הוציאו ציון גבוה, ותנו לעצמכם טפיחה על השכם!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה