שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

השלמת בגרות בהיסטוריה ותנ


mata rotze
 
 
בעבודה דורשים מכם תואר? לא בטוחים איך תצליחו בלי תואר?

נכון כי במצב הנוכחי, בגרות היא לא תנאי הכרחי בשביל למצוא עבודה, וגם אם היא אינה בדיוק מצביעה על חכמה, אבל עדיין רצוי שממוצע הבגרות שלכם יהיה גבוה, ולו רק כי זה מהווה עניין טרוויאלי בקורות החיים שלכם, ולרוב גם חובה בשביל להתקבל בהצלחה ללימודים אקדמאים.

השלמת בגרות

ככל שהשנים עוברות אחרי סיום ביה"ס - כך יותר תתקשו להשלים את תעודת הבגרות. ומהסיבה הזו, אנו ממליצים להתחיל בפרוצדורה במהירות האפשרית. קיימים בארץ מספיק מוסדות מוכרים שמעניקים קורסים בנושא שמעניין אתכם. עוד מידע על מוסדות כאלה תוכלו לחפש בשפע בגוגל וכיו"ב. היה ואתם חיילי סדיר, קבע, או משוחררים טריים, ניתן לקבל מגוון הנחות והטבות על קורסי השלמת בגרות.

הפנימו שאינכם ילדים, אז, קחו את נושא זה בצורה רצינית ואל תתנהגו כמו תלמידי בית ספר; בייחוד עכשיו, כשיותר ברור לכם מה פחות או יותר אתם חפצים לעתיד שלכם, וקיבלתם מושג יותר נרחב על נושאים מסויימים.

מה עם הציון הפסיכומטרי?

הציון הפסיכומטרי מחושב בפורמט שונה בתכלית מהמבנה של מבחני הבגרות. לציון הפסיכומטרי חשיבות גדולה יותר מאשר המשקל של ציון הבגרות, והבחינה עצמה בכלל קשה יותר, על אף העובדה שהבחינה הפסיכומטרית לא מעידה על האינטליגנציה שלכם. המבחן הפסיכומטרי בוחן דווקא את אופן ההתמודדות שלכם תחת לחץ, את הזכרון לטווח הקצר ואת היכולת האירגונית שלכם.

אפילו אם קרב מצב בו קיבלתם תוצאה לא טובה בפעם הראשונה שנבחנתם - זה לא בהכרח אומר שאתם טיפשים, אלא שפשוט לא הלך בניסיון הנוכחי; כמו ראיון עבודה, רובנו לא מצליחים לעשות 100% ולהוציא את הציון הרצוי בפעם הראשונה. תמיד תוכלו להמשיך ולגשת לעוד בחינות, במידה ויש לכם מספיק כסף ועמידות מנטאלית ללמוד ולגשת לעוד מבחן. את התוצאה הגבוהה ביותר שתתקבל - מתעדים במשך 7 שנים. מחפשים אינפורמציה נוספת - גלשו אל האתר.

בשלב זה, כשקראתם מידע נוסף ובהנחה ואתם כבר יודעים איזה תחום לימוד מעניין אתכם ובמה תרצו לעבוד, עדיף לנצל את המידע הזה לטובת עתידכם: התחילו קורס, השתדלו להצליח במבחנים, ותנו לעצמכם סיבה להתגאות!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה