שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

התחומים הכי חמים בהייטק לפיתוח קריירה בשנת 2020


עידן כהן

עידן כהן

צוות UpperTech

 

 
 

מהם התחומים הכי חמים בהייטק לפיתוח קריירה בשנת 2020

 

תעשיית ההייטק היא מאוד רחבה ומגוונת וטומנת בתוכנה מגוון רחב של תחומים אשר ניתן לפתח בהם קריירה,
קרייריסטים רבים רוצים לנצל את הביקוש לעובדים, השכר והפיתוח המקצועי שהתעשייה מציעה וכך להנות מתפקיד משמעותי עם משכורת טובה שבקלות יכולה לעבור ולעלות מעל ממוצע השכר בישראל כבר מהשנים הראשונות לקריירה.

 

אנשים רבים שרוצים לפתח קריירה בהייטק ואין להם מסלול מגובש כגון תואר ראשון במדעי המחשב נתקלים במגוון רחב של מקצועות אשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות כגון רמות שכר, פיתוח מקצועי, ביקוש בשוק המקומי והבינלאומי, תנאי קבלה שונים ועוד.

ההיצע הגדול של תחומי ההייטק וההבדלים באופי העובדה ביניהם יכול לעיתים להוביל לקושי בקבלת ההחלטה – מה ללמוד ובמה להתמחות לצורך פיתוח קריירה שכן במקרים רבים מדובר בתוכנית הכשרה של קרוב לשנת לימודים במינימום וכמובן ועלות הכשרה לא קטנה.

 

לצורך היכרות יותר מעמיקה עם הנושא שתוכל לעזור לכם לקבל מידע רלוונטי ולעזור בקבלת ההחלטה בואו ונראה מהם התחומים המבוקשים בהייטק בשנת 2020 ומה ההבדלים העיקריים ביניהם:

 

פיתוח אתרים פולסטאק:

פיתוח ובניית אתרים לצד לקוח וצד שרת החל מבניית מבנה האתר בעזרת שפת HTML, הוספת עיצוב בעזרת CSSועד לעבודה "מאחורי הקלעים" שכן הכוונה היא לתקשורת עם בסיס הנתונים לצורך משיכת מידע והצגה באתר, תקשורת זו יכולה להיעשות בעזרת PHP JavaScript  וגם בעזרת טכנולוגיות מתקדמות יותר כגון NodeJSועוד.

בשוק ההייטק יש ביקוש גובה למפתחי פולסטאק ואם לוקחים חלק במסלול הכשרה מקיף ומעשי ניתן בתנאים מסוימים לפתח קריירה בתחום גם ללא תואר.


 בדיקות תוכנה ופיתוח אוטומציה:

התחום נחשב ל"כרטיס כניסה" נוח יחסית לעולם הייטק שכן אם יש את ההכשרה והניסיון הרלוונטי גם בתחום זה בדומה לפיתוח אתרים אין חובה לתואר ראשון ומועמדים רבים מתקבלים לתפקידי ג'וניור עזרת הכשרה מעשית ולימודי תעודה לבדיקות תוכנה.
בעבודה בבדיקות תוכנה QA  מבצעים בדיקות לאיתור באגים ובעיות בפעילות האתר או התוכנה באופן ידני או בפיתוח אוטומציה לבדיקות.
לצורך כך צריך ללמוד ולדעת לקרוא ולהבין קוד, להבין Networking, ניסיון בעבודה עם מערכת ההפעלה לינוקס ועוד.

 

סייבר – לימודי אבטחת מידע
הכוכב העולה של עולם ההייטק, מדובר במקצוע חשוב ביותר בשנת 2020 ועם ציפייה להתפתח ולהשתכלל עוד בשנים הקרובות.

אנשי סייבר צריכים לדעת לעבוד עם מערכות הפעלה, שפות תכנות, רשתות תקשורת, פרוטוקולים, כלים מתקדמים וכמובן בדיקות אבטחה, סוגי פרצות, טקטיקות הגנה ועוד.
לרוב צריך ניסיון קודם בתחומים הנ"ל או לפחות בחלקם בשביל לפתח קריירה בתחום – כמובן לצד הכשרה מעשית ומקיפה כגון תואר ראשון או שני או לימודי תעודה.

 

שיווק דיגיטלי:
למי מבינכם שאינו מעוניין בפיתוח קוד והוא יותר יצירתי ומתעניין בעולם השיווק  - קורס שיווק דיגיטלי הוא אופציה אפשרית.
ניהול אתר, קידום אורגני, שיווק ממומן בשלל פלטפורמות, כתיבה שיווקית ועוד הם רק חלק משגרת יומו של המשווק.
לתחום זה ניתן להכניס לתפקיד התחלתי לאחר לימודי תעודה או באופן עצמאי כמובן לצד צבירת ניסיון מעשי ויצירת תיק עבודות מגוון ככל שניתן.

שיווק דיגיטלי יכול להתאים למי שרוצה להיכנס להייטק והתחום בהחלט מעניין אותו והוא אינו מעוניין לפתח תוכנה או לבדוק תוכנה וכו.

 

 

  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה