שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

חשיבותו של קורס אקסל למתחילים


שיווק נכון
 
 

למי זה מתאים?

שאלה טובה, קורס אקסל למתחילים מתאים בעיקר לאנשים שיש להם ידע בסיסי או חוסר ניסיון- כלומר? לא חייבים להיות מצוינים בבחירת התוכנה אלא להתמקד בקורס עם כלים בסיסיים של התוכנה לרבות חוברת הדרכה פשוטה, סרטונים וכמובן תרגילים לכל נושא.

מה קורה במסגרת הקורס?

בחרתם קורס אקסל למתחילים? שיהיה בשעה טובה, קודם כל מדברים על הכרות ראשונית עם סביבת אקסל- למה? כי אם מעולם לא נגעתם במחשב, חייבים להתחיל ממשהו לא כן? הנה אפשרות ללמוד אודות סרגל הכילים, לגשת מהר לכל דבר, להתאים את עצמכם, לנעוץ מסמכים אחרונים וללמוד כיצד משכפלים, מסדרים, צובעים ואפילו מוסיפים ומוחקים. נשמע פשוט? זה גם מתרחש כך. כל מה שצריך זה פשוט להבין את הדברים ואז לגשת אליהם בדרך פשוטה.

מה עוד אפשר לקבל במפגשים הראשונים?

במפגשים של קורס מתחילים לאקסל תוכלו ללמוד איך להזין נכון נתונים, להתאים רוחב עמודות, שורות, להוסיף או לה סיר עמודות ואפילו ללמוד נוסחאות חישובים. במסגרת זו ניתן לקבל גם טיפים וקיצורי עבודה יעילים מאוד לא רק לארגון אלא גם עבורכם- כך למעשה תוכלו להשלים כמה שיותר מטלות ולוודא כי הן בוצעו על הצד הטוב ביותר. כאמור, הנעה קלה של האקסל והנעה קלה של הארגון בזכות הבנה ופתיחות לקדמה. כמו כן, במסגרת זו יהיה ניתן ללמוד לעשות חישובים באמצעות האקסל וכן לעבוד עם שמות.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה