שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

טיפולי פנים- גם אתם בפנים


חן סלמה
 
 

 

טיפולי פנים- לאן לוקחת אותך הרוח?

כאשר הלכה אל הקוסמטיקאית שלה ביום רביעי כדי לקבל טיפול פנים, שיתפה אותה בהתלבטויותיה. הקוסמטיקאית הבינה לליבה מכיוון שהיא עצמה התחילה ללמוד קוסמטיקה בגיל עשרים ושתיים. היא הבינה את הצורך במציאת המסלול בחיים, גם אם מדובר בבחורה צעירה. הקוסמטיקאית זרקה לה מעין רעיון. היא אמרה לציפי שאולי תוכל להיות קואצ'רית, מכיוון שכל סגנון חייה הינו בריא היא עשוייה להיות מודל נפלא לחיקוי וללמד רבים כיצד כדאי ורצוי לחיות.

ציפי חשבה על הדבר והמחשבה גרמה לה לתחושה נהדרת. אם תלך בדרך זו הרי שתוכל להמשיך לפתח את עצמה ולעשות בדיוק מה שהיא רוצה. כמו כן היא תוכל לגרום לאנשים אחרים לשפר את חייהם. היא שיתפה את חברותיה הקרובות והן אמרו לה שזהו רעיון נהדר. ציפי החלה להתעניין בסדנאות שונות עבור לימודי קואצינג. היא נרשמה לסדנא שאומנם גזלה ממנה זמן רב אך בסופה ידעה כי יהיה בידיה מקצוע.

תועלות רבות

זה היה יום חם מאוד. בבוקר הלכה לשחות והישר מהבריכה נסעה אל הקוסמטיקאית. עור פניה היה צמא למינרליים ולהזנה, היא ממש חשה בזאת. הכלור השפיע עליו. כאשר הגיעה למכון הקוסמטיקאית הביטה בעורה ואמרה לה שהיום היא תשנה לה מעט את הטיפול כדי להעשיר את עורה בלחות יותר מהרגיל. היא עשתה לה עיסוי פנים שהיה לציפי מאוד נעים והרגיע מעט את מחשבותיה הרבות.

לאחר מכן ניקתה לה הקוסמטיקאית את הפנים כך שכל השחורים יצאו. אז, הכינה מסיכה אשר הוכנה מאצות. אלו קיררו והרגיעו את פניה של ציפי. כמו כן המסכה הכילה סרום, לחות וויטמינים אשר עזרו מאוד לעורה הצמא. גם על העיניים והצוואר מרחה הקוסמטיקאית המהימנה קרם לחות ובסופו של הטיפול הרגישה ציפי כמו חדשה.

ציפי אמרה לקוסמטיקאית שכאשר שתתחיל לטפל באנשים ולעזור להם בדרכם תסביר להם גם על עיסויים שונים וכמובן על טיפולי פנים, מכיוון שמדובר בטיפולים אשר תורמים מבחינה רפואית, אסתטית ונפשית. "תאמיני לי, אני מרגישה כאילו הנחתי אצלך את הראש בשמירת חפצים" אמרה ציפי והמשיכה: "במהלך טיפולי פנים אני לא חושבת על כל הצרות מסביב ואני יוצאת מהטיפולים ממש כמו חדשה".

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה