שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

יין רימון הוא יין מעולה


אבי ביטון
 
 

 

בשנים האחרונות היין הולך ונהיה הרבה יותר חשוב בחיינו, ולכן אנחנו יכולים לראות שבכל שנה נפתחים עוד ועוד יקבים, העוסקים בהכנת יין בדרכים שונות. יש גם אנשים שלא מסתפקים בלימוד הכנת היין בישראל, ולכן הם נוסעים ללימודים בתחום במדינות שונות באירופה, ועם סיום הלימודים הם חוזרים לישראל ועוסקים בתחום. חשוב להבין כי לא תמיד היין היה מאוד משמעותי בתרבות הישראלית, וכי למעשה רק בשני העשורים האחרונים ישנה התקדמות בתחום. יחד עם זאת, לא פעם קורה שאנשים מתלוננים על כך שטעמו של היין חוזר על עצמו, וכי נמאס להם כבר לשתות את אותו היין בכל ארוחה. בדיוק עבור אנשים כאלה קיימת היום אופציה חדשה, הלו היא האופציה של יין רימון.

מדוע דווקא הרימון

אם תקראו מעט על פרי הרימון, תגלו כי מדובר על פרי חשוב ומשובח מבחינות רבות. מבחינת מסורתית, הרימון נחשב ביהדות לסימן מובהק לפוריות, ולכן משתמשים ברימונים לעיטורים שונים. לעומת זאת, מבחינה בריאותית, מדובר על פרי טוב מאוד, כיוון שיש לו סגולות רבות בריפוי גופנו. זוהי הסיבה לעובדה כי בשנים האחרונות ישנה משיכה רבה מאוד להכנת יין רימון. יין רימון נהוג היה, באופן מסורתי, להכין בפרס העתיקה וארמניה של פעם, על ידי שיטות עתיקות ומעניינות. כיום מכינים את אותו יין רימונים, על ידי שיטות משוכללות יותר, פשוט כי הטכנולוגיה מאפשרת את זה.

  הכנה מעניינת

שלבי ההכנה של יין רימונים הם מעניינים ודורשים עדינות רבה. ראשית, כאשר הרימון מגיע ליקב יש להפרידו מהקליפה, ומובן שיש לעשות זאת בעדינות כדי לא לפגוע בפרי הרגיש. מאוחר יותר, הפרי, שהופרד מקליפתו, עובר תהליך רציני של סחיטה, עד שמתקבל מיץ רימונים. המיץ הזה עובר לחביות עץ, שלרוב מיובאות ממדינות זרות, ובחביות העץ הללו הוא עובר תסיסה וסופג טעמים עשירים. לבסוף מתקבל יין רימונים משובח, אשר יכול להעניק לנו גם חוויה נפלאה של שתיית אלכוהול, וגם בריאות לגוף. אם עוד לא טעמתם יין רימונים, בפירוש הגיע הזמן לעשות זאת, כי מדובר על מעדן של ממש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה