שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

להצליח בבחינות בגרות בלשון


שרית געש

שרית

 
 
תואר כבר יש לכם? לא בטוחים בעצמכם?

הגיוני לומר כי בזמנים אלה, תעודת בגרות טובה היא לא תנאי הכרחי עבור קבלה לעבודה טובה, וגם אם היא בדרך כלל אינה מעידה על האינטליגנציה, בכל מקרה עדיין עדיף שתהיה לכם תעודה טובה, מפני שהדבר מהווה יתרון בקו"ח, ולעיתים אפילו חובה לקבלה ללימודים אקדמאיים.

בחינות בגרות בלשון

כל יום שעובר לאחר שסיימתם תיכון - ככה יותר קשה להתרגל מחדש למסגרת הלימודים. וזה למה, עדיף להתחיל בשלב מוקדם. ישנם מספר גדול של מוסדות מוכרים שמעניקים שירות זה. עוד דברים על מכוני לימוד אלה תמצאו לרוב בגוגל. במידה ואתם חיילי סדיר, קבע, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, תוכלו למצוא מגוון הטבות והנחות על הקורסים השונים.

מוטב שתפנימו שאתם כבר לא בביה"ס, ולפיכך, קחו את כל הנושא באופן רציני ואל תתנהגו כמו ילדים קטנים; במיוחד עכשיו, כשנראה שאתם יודעים מה אתם חפצים לעתיד שלכם, ואחרי שהשגתם מידע נרחב יותר בתחום מסוים.

מה בנוגע אל בחינה פסיכומטרית?

מבחן הפסיכומטרי בנוי בדרך שונה מהמבנה של ציוני בחינות הבגרות. למבחן הפסיכומטרי משקל רב יותר מאשר ציון הבגרות, מה גם שהפסיכומטרי עצמו נוטה להיות קשה בהרבה, זאת למרות שמבחן זה לא מעיד על מנת המשכל שלכם. הפסיכומטרי בודק יותר את הדרך בה אתם מתמודדים בזמני לחץ, את זיכרונכם ואת היכולת האירגונית שלכם.

אפילו אם קרב מצב בו הוצאתם ציון לא מספיק בפעם הראשונה שנבחנתם - זה לאו דווקא אומר שאתם מטומטמים, פשוט שבפעם הבאה תצליחו יותר; כמו להתחיל עם בחורה, לא הרבה מצליחים להוציא מעצמם את המקסימום ולהוציא את הציון הרצוי במכה הראשונה. אפשרי לגשת לעוד בחינות, במידה ומתאפשר לכם מבחינת כסף וכוח סיבולת לגשת לעוד מבחן. את הציון הגבוה ביותר שתוציאו - ישמרו למשך 7 שנים. רוצים לקרוא עוד - עברו לאתר שלנו.

בנקודה זו, אחרי שנחשפתם אל מידע נרחב יותר ובמידה ויש לכם מושג לאיזה תואר תרצו להירשם ובמה תעבדו, הגיע הזמן להשתמש במידע הזה בשביל עצמכם: הירשמו לקורס כלשהו, שפרו את הממוצע, והוציאו לכולם את העיניים מקנאה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה