שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2433
מאמרים: 7439
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימוד אנגלית עסקית


שיווק נכון
 
 

לימוד אנגלית עסקית היא אחד הדברים הכי חשובים לכל מי שאנגלית לא שפת אם שלו והוא לא שולט טוב בשפה אנגלית., אבל מבצע תפקידים בחברה בעלת קשרים עסקיים עם שותפים מחו"ל. השפה הרשמית הבינלאומית בעולם היא אנגלית ועיקר העסקים מתבצעים באנגלית או בעזרת אנגלית. יכולת הבנה ותקשור עם קולגות דוברי אנגלית למנכ"לים, מנהלים בכירים, סמנכ"לים וכדומה חשובה מאוד ולעתים קרובות אפילו קריטית ומשמעותית לסגירה של עסקה או עסקאות. הכוונה היא לא רק קריאה וכתיבה אלא גם דיבור לפעמים אפילו סתם שיחת חולין, כי גם כזאת יכולה להתפתח להזדמנות עסקית.לימוד אנגלית עסקית היא הצעד שישפר ויביא תוצאות יותר טובות בכל הנוגע לתקשורת בעולם העסקים.

 

הרבה פעמים קורה שיש קושי להרכיב משפט או לסיים משפט כי אין מספיק ידע או פשוט ביטחון. לפעמים חסר הידע במושגים או הניסוח המתאים לתקשורת עסקית. לא רק שיכולים לפספס סגירת עסקה או שמירה על קשר עסקי טוב אלא פשוט הרגשה לא טובה מחוסר ההצלחה שלנו. כאמור פתרון טוב הוא לעשות צעד וללמוד אנגלית עסקית עד להשגת תוצאות מספקות מבחינתנו. הלימוד כיום מתקיים בצורות ודרכים שונות. קבוצות לימוד בבתי ספר לשפות למיניהם, בקורסים ללימוד עצמי באינטרנט ובעזרת מורה פרטי ללימוד אנגלית עסקית. היתרון במורה פרטי הוא שכל תשומת הלב מופנת אלינו ולא מתחלקת בעוד תלמידים משתתפים. אין חוסר נעימות לעשות טעויות באנגלית כי המורה נמצא כאן רק בשביל לעזור. כמו כן בונים תכנית לימודים ומסלול תרגול שמותאם באופן אישי לתלמיד ולחולשות שלו.

 

אפשרויות הלימוד בדרך כלל כוללות פגישה של התלמיד והמורה במקום מסוים כמו: המשרד של המורה, המשרד של הלקוח או כיום אפשר גם שיעורים דרך הסקייפ והטלפון. עניין אשר שחוסך בזבוז זמן הגעה למנהלים עסוקים ומחיר יותר נמוך בזכות החיסכון בעלויות הגעה של המורה.

 

לימוד אנגלית עסקית עדיף שיתבצע על מורה וותיק ובעל ניסיון שידע איך ללמד את התלמיד הכי טוב.

 

למעוניינים להתחיל לימוד אנגלית עסקית כבר עכשיו בכל דרך הנוחה לכם ובשיטה ייחודית, צרו קשר עם ניסים בכר מורה מקצועי ללימוד אנגלית עסקית.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה