שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימוד אנגלית - איך נבחר קורס אנגלית עסקית


 
 

 

קורס אנגלית עסקית הוא אחד הקורסים המבוקשים בימינו. הנהירה הישראלית אחר אנגלית עסקית ואחרי אנגלית בכלל הביאה איתה לפריחתם של מכוני הלימוד. אבל כיצד נוכל לדעת שאכן מדובר במכון לימודי מהמעלה הראשונה ובעצם מהם הקריטריונים המבדילים מכון זה מהאחר בנושאי אנגלית עסקית?

 

סטודנטים ואנשי עסקים הבוחרים ללמוד קורס אנגלית עסקית מגיעים ממניעים ברורים: הגדלת הסיכוי להצלחה בקורסים האקדמאיים הקשורים למסלולי מנהל העסקים או שדרוג האנגלית לרמה גבוהה ובניית יכולת ליצור שיחה קולחת עם גורמים רלוונטיים חוץ ישראלים.

 

לימוד אנגלית דרך קורס

הדרישות להצלחה בקורס לימוד אנגלית עסקית אינן פשוטות. על התלמיד לפנות לעצמו מספיק זמן בבית וליצור אווירה לימודית ראויה. הדבר בא לידי ביטוי ביצירת חדר לימודים או פינה הולמת שתוכל לענות על צרכי הקורס, שיכלול כמות שיעורי בית וכמובן הגעה לכלל השיעורים הנלמדים בכיתה.

 

אנגלית עסקית, היתרונות

יותר ויותר חברות ועסקים מעדיפים לעבוד היום עם בוגרי קורס אנגלית עסקית. בלימוד פורמלי של שפה עסקית התלמיד נחשף לעולם שלם של שפה מקצועית ברורה וחדה, כזו המאפשרת לו ליצור קשרים שוטפים בעל פה ובכתה ולפרש את הניואנסים הקטנים החבויים בתוך המלל של הצד השני. לימודי אנגלית ברמה כזו הוא הפתרון המושלם.

 

לימוד אנגלית – מתכוננים לקורס

במידה ונרשמתם לקורס לימוד אנגלית עסקית ויש לכם מספר שבועות עד לפתיחתו הרשמית זה הזמן להכין את הקרקע. לאחר שסידרתם פינת לימוד ראויה עכשיו הגיע הרגע לנסות ולקרוא טקסטים עסקיים. כדי להתחיל עם רמה ברורה יותר והרבה יותר מעניינת תוכלו להיכנס לאתרי אינטרנט של מגזינים עסקיים. כך, למשל, פורבס או חבריהם. אם תרצו תוכלו לבדוק מה קורה במדורי הכלכלה והפיננסים של עיתונים גדולים כמו הגרדיאן או הניו יורק טיימס. הרעיון הוא לערוך היכרות בין השפה שתחשפו אליה לקורס ובינכם, כך לא תהינה יותר מדי הפתעות ועניין נוסף הוא שבכתבות אלה יש לא מעט חומרים מעניינים, נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון. 

 

מוגש כחומר לציבור על ידי קבוצת קידום


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה