שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי אנגלית במהירות ובקלות


 
 

בימינו, מי שאינו בעל ידע באנגלית המאפשר לו לנהל שיחה קולחת, עלול להיתקל בלא מעט בעיות בקבלה לחברות ובחיי היומיום, בחיי חברה ובכלל. התרבות המערבית מחייבת אותנו בידיעה מינימאלית המאפשרת קיום שיחה באמצעות אנגלית עסקית ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בניהול פגישות וועידות, כנסים ולערוך טיסות שליחות מחוץ לישראל.

בניגוד לעבר, לימודי אנגלית עסקית מועברים באמצעות שיעורים קלים ופשוטים, ההופכים את התהליך כולו לחוויה מתמשכת. מי שמוצא עצמו דוחה את עניין הלימוד מאחר וזה נדמה כנטל, יגלה כי הקורסים של אנגלית עסקית המועברים בבית הספר של וול סטריט הינם חוויה מהנה ומעשירה, כיפית וקלילה המתרחשת בזמן הפנוי של הלומדים ועל פי קצב הלימוד האישי של כל אחד ואחד.

כיום, לימודי אנגלית בכלל ולימודי אנגלית עסקית בפרט מועברים באמצעות פעילויות מהנות ועשירות שכל אחת מהן מותאמת לקבוצת הלימוד ולמטרתו, כך שהלומדים רוכשים אנגלית בקלי קלות ונהנים מחוויה מעשירה ודינאמית, אורגנית וחברתית. השיעורים המועברים בבית הספר לאנגלית של וול סטריט מותאמים ללוח הזמנים של הלומדים ואינם גוזלים זמן מיותר, בעוד ההפעלות המיועדות להעביר אנגלית בקלי קלות נטמעות בזכרון באופן מיידי והופכות חלק אינטגראלי מהלימוד כולו.

רבים המעוניינים בלימודי אנגלית שואלים את עצמם אם כדאי ללמוד במסגרות פרטיות, כיתה ללימוד אנגלית או ללמוד לבד. בוול סטריט התשובה ללימודי אנגלית היא פשוטה: כל התשובות נכונות. הקורסים ללימוד אנגלית של וול סטריט כוללים פעילויות העשרה שונות המתאימות לקבוצות תלמידים הפנויים אחר הצהרים או בערב, בבקרים ללימוד משותף או בערבים ללימוד עצמי. וול סטריט מספקת לתלמידיה כלים עשירים ורבים ללימוד אנגלית בקלי קלות ותוך זמן קצר, לפגישות או לוועידות, לכנסים או טיסות עבודה, ועוד. הכלים שמעניקה וול סטריט ללומדי אנגלית נשארים איתם למשך שנים רבות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה