שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי אנגלית - סוף סוף זה נגמר


 
 

 

זהו, זה עתה סיימתם קורס אנגלית והלימודים (בעוד יום או יומיים) כבר מאחוריכם. אז מה לעשות ביום המבחן ואיך לא להתרגש יתר על המידה? אם גם אתם אחרי לימודי אנגלית המקום המיוחד הזה והמאמר הקצר והמשעשע הזה בנויים בדיוק בשבילכם.

 

לימודי אנגלית, יום לפני המבחן

עד כה שיננתם את מה שלמדתם בקורס לימודי אנגלית ועכשיו המבחן הגדול מגיע. הרעיון הכללי הוא לנסות ולשמור על קור רוח ולא להתרגש מעבר למה שצריך כדי ליישם את המשימה הלא פשוטה הזו בנינו עבורכם כמה טיפים שאולי יסייעו לכם להתמודד עם הלחץ. לימודי אנגלית כבר מאחורינו.

 

להמשיך לקרוא

במידה ומדובר על לימודי אנגלית למתחילים נסו להיכנס לאתרי אינטרנט ישראלים המספקים חדשות באנגלית. הרעיון הכללי הוא להתמודד עם חומר שעד כה לא היה נגיש לכם – אקטואליה, ספורט ואפילו נישות תרבותיות כמו ביקורות על סרטים והצגות. נסו לקרוא טקסטים הסובבים סביב נושא שאינו זר לכם. הרעיון של לימודי אנגלית לא רק מתייחס למבחן עצמו אלא בא להעניק לכם כלי חשוב להתמודדות בתקופתנו אנו.

 

לחשוב באנגלית

יום לפני המבחן נסו לתאר איך הייתם רוצים להמשיך לכיוון של לימודי אנגלית ברמה גבוהה יותר. הרעיון כאן הוא להיחשף לחומרים קצת יותר קשים. חשוב לחציין שאין כל צורך להתמודד איתם, כלומר, לא כדאי לנסות ולקרוא טקסטים של אנגלית קשה מאוד הקשורים לאנגלית משפטית, אנגלית עסקית או אנגלית מעולם הכלכלה. רק חשבו איך הייתם מרגישים אם הייתם מסוכלים להבין את הטקסט ומה האופציות שהיו נפתחות לכם.

 

אנגלית היא המקור

אנגלית היא המקור הבסיסי להבנה ולהתקשות שלנו מול העולם החיצוני. גלשו קצת ברשת באתרי קניות, ראו כיצד קורס לימודי אנגלית סייע לכם, נסו להתמודד עם חומרים שלא חשבתם עליהם קודם וערכו השוואה: איפה אתם היום ואיפה הייתם אז, לפני שחשבתם על לימודי אנגלית.

 

מוגש כחומר לציבור על ידי קבוצת קידום


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה