שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי בגרות בשיטת כספי אקסטרה מבטיחים את הצלחתך


קדושי אלה

ביה"ס לבגרות ופסיכומטרי "זיו כספי"

1-800-385-100

 
 

 

שיטת כספי אקסטרה נותנת לך הרבה יותר

בביה"ס לבגרות ופסיכומטרי "זיו כספי" , הפועל בתחום כבר שני עשורים, ומתמחה בקורסי הכנה לבגרות, מצאו את המפתח להצלחה בטוחה בלימודי בגרות ופסיכומטרי, ופיתחו שיטת לימוד ייחודית שיטת "כספי אקסטרה".

באוגוסט 2012 דיווח משרד החינוך על ירידה בשיעור הזכאים לתעודת בגרות, ובשורה תחתונה: כל נער/נערה שניים בישראל מגיעים לגיל 18 ללא תעודת בגרות!

דיונים רבים בקרב אנשי חינוך מעלים את נושא שיטת הלימוד הנהוגה בבתי הספר, אך עד שיחולו שינויים מעשיים, הנתוניםמובילים צעירים רבים וטובים למכוני הכנה לבחינות הבגרות. ברחבי הארץ פרושים מכונים רבים שנוטלים לעצמם משימה קשה עד בלתי אפשרית, ללמד חומר שנלמד מס' שנים בתיכון ב-3-4 חודשים. תלמידי המכונים מתחילים את הלימודים חדורי מוטיבציה להצליח יותר במקום בו נכשלו/ הצליחו פחות בתיכון. אבל אם ננסה להעריך את הסיכויים להצליח להשלים את הפער בפרק זמן כל כך קצר נבין שהם ממש לא גבוהים. מדוע? בתיכון כל תחום נלמד בפרק זמן של מס' שנים, לא קיים עול של עבודה, יש ציוני מגן המשקללים גם את הישגי התלמיד לאורך כל השנה. ואילו לאחר התיכון רוב התלמידים מתמודדים עם צורך לעבוד במהלך הלימודים, הם סוחבים איתם משקעים של סלידה ממקצועות מסויימים וחרדות של חוסר הצלחה במקצועות אחרים – כל אלה בהחלט עובדים לרעתם.   מסיבה זו רבים התלמידים שגם בבגרותם מתקשים להשיג / לשפר את תעודת הבגרות שלהם.

בביה"ס לבגרות ופסיכומטרי "זיו כספי" , הפועל בתחום כבר שני עשורים, ומתמחה בקורסי הכנה לבגרות ל"מבוגרים" (צעירים משוחררי צה"ל/ שרות לאומי), מצאו את המפתח להצלחה בטוחה בלימודי בגרות ופסיכומטרי, ופיתחו שיטת לימוד ייחודית שיטת "כספי אקסטרה". עפ"י שיטת לימוד זו כל תלמיד מקבל את ה"אקסטרה" הדרוש לו בהתבסס על מעקב פדגוגי אישי וצמוד אחר התקדמותו בכל נושא לימוד. בשיטת "כספי אקסטרה" אין מצב שתלמיד יישאר מאחור, ואין מצב שתלמיד חלש יעכב את קצב ההתקדמות של הכתה כולה. קצב ההתקדמות מתוכנן וידוע מראש ואינו נתון לשיקול המורה. בשיטת "כספי אקסטרה", כל תלמיד עם תמיכה נכונה יכול להצליח.

התוצאות מוכיחות מעל לכל ספק את הצלחת השיטה בכל מחזור לימודים מחדש, וזו בדיוק הסיבה שבזיו כספי מתחייבים לתלמידים לציון 90+ בבגרות!

אז אם בתיכון לא היה לך ראש ללימודים, וגם אם ממש ניסית ולא השגת את התוצאות שרצית, גם אם נראה לך שאין לך יכולת, או שהיעד נראה ממש רחוק, ובמיוחד אם אין לך ראש לנסות ולא להצליח – בשיטת "כספי אקסטרה" תוכל/י להגשים את החלום!

לפרטים נוספים על לימודים לבגרות ופסיכומטרי בשיטת כספי אקסטרה 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה