שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי הנדסאים


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם מחפשים בימים אלה מסלול לימודים לא ארוך, שיאפשר לכם לרכוש מקצוע מתקדם ומבוקש ולפתוח לכם פתח לאפשרות של קריירה עתידית משתלמת, שווה לכם לשקול להירשם אל מסלול של לימודי הנדסאים.

ישנם סוגים רבים של לימודי הנדסאים, המשותף להם הוא העובדה שמדובר בדרך כלל במסלולים קצרים יחסית בהשוואה ללימודים אחרים, ארוכים יותר, כמו לימודי תואר ראשון או לימודים לתואר מהנדס. עם זאת, למרות שהם קצרים יותר, הם עדיין מספיקים כדי לרכוש מקצוע.

הסיבה לכך פשוטה, לימודי הנדסאים הם לימודים ממוקדים מאוד שבמסגרתם רוכשים הסטודנטים בדיוק את הידע הנדרש להם כדי להתחיל לעבוד במקצוע. הלימודים מתמקדים במגוון רחב של מקצועות שנעים סביב עולמות הטכנולוגיה. כך למשל תוכלו ללמוד לתואר הנדסאי חשמל, הנדסאי אלקטרוניקה, הנדסאי קירור, הנדסאי רובוטיקה וכו'. ישנם גם מקצועות שנוגעים בעולמות כמו הרכב והבנייה ואפילו בעולמות הניהול, במסלול של לימודים לתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

איפה לומדים? בישראל יש מגוון רחב של מכללות שפרושות בכל רחבי הארץ ומציעות מסלולי לימודים שונים. חלק מהמכללות הן ארציות ויש להן סניפים בכל רחבי ישראל וחלק מכללות מקומיות. חשוב לוודא שהמכללה היא מכללה שפועלת באישור משרד החינוך ומשרדי הממשלה הרלוונטיים ומעניקה לכם את התעודות הנדרשות שיעזרו לכם להתחיל למצוא עבודה בתום הלימודים.

בדרך כלל הלימודים נפרשים על מספר ימים בשבוע, בבוקר או בערב, כך שהם מתאימים גם לאנשים שעובדים ומבקשים לרכוש ידע נוסף או לבצע הסבה מקצועית. בדרך כלל הלימודים כוללים חלק תיאורטי שבו רוכשים ידע בתוכנות מחשב רלוונטיות, אנגלית טכנית ובתחומי היסוד כמו חשמל, פיזיקה, מתמטיקה וכו' וכל זאת לצד לימודים מעשיים שנערכים במעבדות ובמסגרתם התלמידים מקבלים ידע מקצועי ומתנסים בעבודה אותה יבצעו בעתיד בשטח.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה