שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי מיינדפולנס


אליחי רובין

:)

 
 

היום בעידן המודרני יותר ויותר אנשים חווים הרגשות ותחושות קשות של לחץ, חרדה, מתחים פנימיים וקושי להסתגל לאורח החיים המודרני. המרוץ האין סופי שיש לעמוד בו בחיי היום – יום, הלחץ לסיים את כל המטלות שעומדות בפנינו והמתח שמלווה את כל שגרת החיים שלנו, גורמים לא פעם לבעיות קשות הן לגוף והן לנפש. אנשים רבים מדווחים על תחושות דיכאוניות שמלוות אותם לאורך היום, פחד לעשות שינוי או לבצע פעולות מסוימות ותחושה כללית של עייפות פיזית ומנטלית. מיינדפולנס נחשב לאחת הטכניקות היעילות ביותר להתחיל להשתלט על התודעה שלנו ולמנוע את כל התופעות האלו. מרכז גוף – נפש מעביר קורסים וסדנאות בנושא, וישמח להעביר לכל מי שמתעניין בכך את הכלים הדרושים כדי לחיות חיים שלווים ומלאים במשמעות ושקט פנימי.

 

כל מה שרציתם לדעתם לגבי המיינדפולנס ולא ידעתם את מי לשאול

כאמור, מרכז גוף – נפש מעביר קורסים וסדנאות שונות ומגוונות בנושא, תוך התעמקות בטכניקות השונות וביישומים השונים של המיינדפולנס לאורך היום. מדובר בקורסים ברמות קושי שונות, היכולות להתאים למתחילים ולמתרגלים וותיקים שרוצים להעמיק עוד בחקר השיטה. כל הקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים, בעלי שנים של ניסיון ותרגול אישי. בעזרת הקורסים האלו ניתן ללמוד כיצד לאמן את התודעה שלנו ולהתבונן עליה ועל דפוסי המחשבה שהיא מייצרת. בעזרת טכניקות שונות ניתן להבין כיצד להשתחרר מדפוסים מגבילים אלו ולזכות בחיי חופש אמיתיים. למעשה הגישה שעומדת מאחורי הטכניקה גורסת כי המוח שלנו הוא פלסטי וניתן לאמן אותו ולשנות את הדפוסים הישנים שנוצרו בו, שרק מגבילים ומאמללים אותנו. באמצעות מודעות וקשב מכוון ניתן ללמד את התודעה שלנו ליצור דפוסי התנהגות וצורת חשיבה מועילה ובריאה יותר. חשוב לזכור כי תהליך זה יכול לקחת זמן היות ודפוסים ישנים והרסניים שכבר נחרטו במוח לא נמחקים בקלות רבה יותר. אך עם הזמן ובעזרת סבלנות ותרגול עקבי, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות שישנו את החיים שלכם מהקצה אל הקצה. התבוננות לא שיפוטית במה שקורה סביבכם, התמודדות רגועה ונינוחה עם קשיים ותגובות מאוזנות ורציונליות – כל אלו מהווים רק חלק קטן מהיתרונות הרבים הגלומים במיינדפולנס.

 

לסיכום, טכניקת המיינדפולנס מאפשרת לכל אדם בכל גיל ובכל מצב גופני ובריאותי לתרגל ולאמן את התודעה שלו. בעזרת תרגילים פשוטים יחסית, שאינם דורשים מאמץ פיזי, ניתן לשפר משמעותית את איכות החיים שלכם ולהפוך את חיי היום – יום למאושרים ומספקים יותר. מרכז גוף – נפש מעניק לכל אדם המתעניין בנושא ורוצה להעמיק את הידע שלו, את האופציה ללמוד ולשכלל את ההבנה שלו ואת הטכניקה הדרושה לשינוי המיוחל. המרכז הוקם בשנת 1998, ומאז מהווה מוקד חשוב להתפתחות רוחנית וצמיחה אישית של אנשים רבים. באמצעות קורסים וסדנאות המרכז מציע מגוון רחב של ידע וטכניקות שונות שיכולות ללמד אנשים כיצד לחיות חיים מאושרים יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה