שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודי שוק ההון


BestTrader

 

Best Trader הינה חברה המשווקת מגוון שירותי מסחר בשוק ההון מסחר במט"ח - פורקסCFD

חוזים עתידייםמסחר בבורסה ת"א, וול סטריטמניותאופציות,  אג"ח וכו')

וכל זאת בתנאים האטרקטיביים ביותר.

 
 

 

לימודי שוק ההון

מרביתינו מרוויחים שכר סביר, שכר העונה פחות או יותר לרמת הציפיות שלנו וכן תתפלאו אך אנו (למרות הקיטורים) חיים חיי שרידות עד חיים נוחים. יש לנו לא מעט מוטרות: אוטו בכל בית (ואפילו שניים), פלאזמה (ולפעמים יותר מאחת), DVD, סלולרי, מחשב ביתי, חיבור לטלויזיה רב ערוצית עוד אך כפי שאתם יודעים וגם חשים על בשרכם - מעבודה בלבד לא תיהיו עשירים לעולם .!

האדם הממוצע נוהג לחיות ברמת חיים המקבילה לשכרו החודשי כך שברוב המקרים הוא משתמש במשכורתו למחיה או במקרה הטוב יותר חוסך מעט בכל חודש. לצערינו התשואה חסרת הסיכון הניתנת עבור חסכונות בבנקים פשוט מעליבה כך שנותרה בידי החוסכים רק אפשרות אחת טובה והיא פניה להשקעות מניבות תשואה.

הרטיה הבסיסית מסיכון באובדן כספי השקעה היא זאת המונעת מאיתנו לקבל החלטה לרכוש השכלה פיננסית הקשורה ללימודי שוק ההון. בטח שמעת כבר את המשפט "הסיכון הוא זה שמשלם בסופו של דבר".

לימודי שוק ההון פותחים בפני התלמידים עולם רחב של השקעות המתאימות לסוגים שונים של משקיעים. קורסים בשוק ההון מתמקדים היום בעיקר בפרקטיקה ובהתמקצעות לפני הכניסה לעולם המסחר האלקטרוני.

בישראל קיימים היום מאות אלפי סוחרים בשוק ההון אשר רבים מהם מפיקים מהמסחר השלמת הכנסה על בסיס קבוע. להיות סוחר מוצלח בשוק ההון ולהפיק רווחים גדולים יותר מאשר הריבית המשולמת ע"י הבנק היא לא תכונה מולדת וממש לא ליחידי סגולה. ניתן ללמוד ולהתמקצע בכך בדיוק כפי שלומדים כל דבר בחיים. מובן שאחרי שלב הלימוד יש לעשות התאמות לשעות הפעילות הרצויה לנו כסוחרים וניתן לצאת לדרך.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה