שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

לימודים כללי - תואר ראשון, שני ורפואה משלימה


אושר

קופירייטינג

 
 

תואר ראשון – כי להיות ראשון זה מחייב

סיימתם את הצבא, טיילתם ועכשיו אתם שוקלים מה לעשות בהמשך. נראה לכם שתתחילו בלימודי תואר ראשון אבל עוד לא החלטתם בדיוק במה ואתם קצת מתלבטים. אז אין לכם מה לדאוג, אנחנו כאן בשביל להסביר לכם איך למצוא את הדרך הטובה ביותר לסיים תואר ראשון בהצלחה ובתחום שאתם אוהבים. תואר ראשון ניתן ללמוד במספר תחומים עצום ולכן חשוב מאוד לצמצם ככל שניתן את האפשרויות כדי להיות מסוגלים להחליט. כמובן שאין טעם ללכת ללמוד תואר ראשון בתחום שאין לכם שום גישה או משיכה אליו, כך שרוב התחומים כנראה ירדו מהפרק. כמו כן, כל אוניברסיטה או מכללה מקדישה יום פתוח פעם בשנה להסברים על לימודי תואר ראשון ופותחת את מזכירויות החוגים כדי שתוכלו לבוא ולהתרשם מההיצע לתואר. היום הפתוח מסייע מאוד להחליט על מה ללמוד אל תואר ראשון וכולל הסברים מפורטים על כל תחום.

תואר שני פותח לך דלתות

תואר שני מאפשר לך להתמחות בתחום ספציפי לאחר סיום התואר הראשון. תואר שני ניתן לעשות במגוון תחומים עם תזה או בלי תזה, כאשר תזה מאפשרת להמשיך לאחר תואר שני אל לימודי הדוקטורט ולימודי תואר שני בלי תזה מאפשרים לסיים את התואר מהר יותר ולהתמקצע בתחום מסוים לשם בודה בתחום מחוץ לאוניברסיטה.

לימודי רפואה משלימה –  שתהיה לכם רפואה מושלמת

לימודי רפואה משלימה כוללים לימודים במגוון תחומים רחב וביניהם לימודי רפואה משלימה ברפואה סינית, לימודי רפואה משלימה בתזונה, כירופרקטיקה, שיאצו, פאנג שוואי ועוד. מטרתם של לימודי רפואה משלימה היא לספק תחליף ראוי לרפואה הקונבנציונאלית או ליתר דיוק ולסייע לרפואה זו לטפל במחלות ובבעיות שהיא מתקשה לטפל בהן או שאין לה פתרונות אליהן כלל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה