שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

למי מתאים קורס הכשרת דירקטורים


חן רביד
 
 

קורס הכשרת דירקטורים נועד לבעלי תפקידים שונים המכהנים כמנהלים או כדירקטורים בחברות וארגונים ציבוריים ופרטיים, לנושאי משרות בכירות, למנהלים המבקשים לכהן כדירקטורים בארגונים, ליועצים משפטיים, למזכירי חברות, למבקרים פנימיים, לרואי חשבון, לממוני אכיפה מנהלית, לקציני ציות, ולכל גורם אשר מעורב או שבעתיד אמור להיות מעורב בעבודות דירקטוריון ובוועדותיו.

משך הלימודים של הקורס הינו 70-50 שעות לימוד ועלותו כ-4900 ₪. למרות שבעיני רבים עלותו עלולה להצטייר כגבוהה, אסור לשכוח שמדובר בקורס יוקרתי שבמהלכו המשתתף מקבל כלים חדשים וחשובים למילוי תפקידו וכמובן, תוספת נאה למשכורתו. התוספת לשכר יכולה אף לעמוד על אלפי שקלים לחודש.

תנאי הקבלה לקורס עשויים להשתנות ממוסד אחד למשנהו, אך לרוב הם דומים. ברוב המוסדות שבהם מועברים הקורסים, המועמדים יידרשו להציג תואר ראשון אקדמי או ניסיון ניהולי של לפחות 5 שנים. לכל מוסד מדיניות משלו באשר מועמדים שאינם עומדים בקריטריונים להשתתפות בקורס.

 

יעדיו של קורס הכשרת דירקטורים

לקורס מספר יעדים המכוונים למתן כלים למי שמעוניין להגיש את מועמדותו לתפקידי דירקטורים או עבור מנהלים המכהנים בארגונים עסקיים, בחברות ציבוריות ופרטיות. במסגרת הקורס המשתתפים נחשפים לנושאים שונים כמו: היכרות עם עבודת ועדת הביקורת ועם עבודת הדירקטוריון, הקניית ידע פיננסי, ניהולי ומשפטי החיוניים לתפקודם של דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים.

בנוסף, המשתתפים בקורס מקבלים ידע על כללי הממשל התאגידי, התעדכנות ברגולציה, סיוע בהבנת כללי המשחק הארגוניים והניהוליים, עוסקים בניתוח סוגיות רלוונטיות עדכניות ומתרגלים באופן מעשי את עבודתו של דירקטור בעת ישיבות דירקטוריון.

 

תחומים שונים הנלמדים במסגרת הקורס

התכנים המועברים ב- קורס דירקטורים נוגעים למספר תחומים, כלכליים, משפטיים, ניהוליים ועוד. המשתתפים בקורסים יעסקו בנושאים שונים כמו: תפקידו של הדירקטור בין שליטה לניהול, אתגרים בעבודת הדירקטוריון, אחריות תאגידית של ועדת הביקורת, אתגרים בעבודתו של הדירקטוריון, מנגנוני הגנה לדירקטורים ולבעלי משרות, אחריות דירקטורים ונושאי משרות ועוד.

 

בנוסף, המשתתפים בקורס יעסקו בתכנים כלכליים כמו שוק ההון, הכרת דוחות כספיים, יחסים פיננסיים ועוד.

המשתתפים יעסקו גם בהיבטים ניהוליים בעבודתו של הדירקטור כמו תהליכי קבלת החלטות, אתיקה, ניהול מו"מ, אסטרטגיה עסקית ועוד.

קורס דירקטורים, הכשרת דירקטורים, גמול השתלמות, קורסים לגמול השתלמות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה