שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

מאגר בגרויות - היתרונות


לולה
 
 

 

לכל חבריכם יש תעודת בגרות? לא יודעים איך תצליחו להתקבל לתואר ראשון?

למרות כי בזמנים אלה, בגרות מלאה היא אינה חובה כדי להתקבל לעבודה טובה, ואף לא בדיוק אינדיקציה על אינטליגנציה, אך עדיין רצוי שהציונים שלכם יהיו טובים, מהסיבה הפשוטה שזה נראה טוב יותר בקורות החיים, ולעיתים חובה לקבלה ללימודים אקדמאיים.

מיקוד בגרות

ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יותר תתקשו להוציא בגרות מלאה. ומסיבה זו, יותר קל שתפתחו בתהליך בהקדם האפשרי. קיימים לא מעט מקומות שאפשר להירשם אליהם. עוד מידע על מכוני לימוד אלה ניתן לקבל לרוב בגוגל וכד'. אם אתם חיילים, או אם השתחררתם מהצבא לאחרונה, תוכלו למצוא הטבות והנחות רבות על קורסי שיפור בגרות.

לטובתכם, זכרו שאתם כבר לא בבי"ס, לפיכך, קחו את הנושא ברצינות המקסימלית והיו בוגרים, לא כמו כמו תלמידי בית ספר; במיוחד עכשיו, כשנראה שברור לכם מה הכיוון אשר אתם מבקשים לעתידכם, וקראתם מושג גדול יותר בנושא.

ומה דעתכם על הפסיכומטרי?

בחינה פסיכומטרית בנוייה בפורמט שונה מהמבנה של מבחני הבגרות. לציון זה יש משקל יותר גדול מאשר החשיבות של ציוני מבחני הבגרות, מה גם שהמבחן עצמו קשה יותר בכמה רמות, זאת על אף העובדה שהבחינה הפסיכומטרית לא משקפת את רמת החכמה שלכם. ציון זה בא לבחון את הדרך בה אתם מתפקדים במצבים מלחיצים, את הזיכרון שלכם וכמה הראש שלכם מאורגן.

גם אם קרה מצב בו נתנו לכם ציון נמוך במועד הראשון - זה לא אומר בהכרח שאין לכם את היכולת להצליח, אלא שפשוט לא הלך לכם הפעם; כמו בדייט ראשון, הרוב נכשלים להוציא מעצמם את המקסימום ולהוציא ציון מכובד בתחילת הדרך. תמיד יש אפשרות להמשיך ולגשת לעוד מועדים, אם יש לכם מספיק כסף ועמידות מנטאלית כדי לגשת לעוד מבחן. את הציון הכי גבוה שתוציאו - אתם שומרים למשך 7 שנים. צריכים לדעת עוד - לחץ עליי.

עכשיו, כשיש לכם עוד פרטים ובהנחה ואתם יודעים בבטחה איזה תחום לימוד מעניין אתכם ובמה תרצו לעבוד, מומלץ שתנצלו את המידע הזה לטובתכם: הירשמו לקורס, שפרו את ממוצע הציונים שלכם, ושפרו את ההערכה העצמית שלכם!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה