שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

מדריך ללימודי חשמל


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

אם אתם מחפשים בימים אלה מקצוע ומתלבטים באיזה מסלול לימודים לבחור ואם יש לכם נטייה אל העולמות של התעשייה ושל ההנדסה, שווה לכם לשקול לקחת קורס שיכשיר אתכם במקצוע שקשור לעולם החשמל.

אתם יכולים לבחור בקורס קצר יחסית שנקרא חשמלאי מוסמך או לחלופין בלימודים  ארוכים יותר שיעניקו לכם בסופו של דבר תואר של הנדסאי חשמל.

קורס חשמלאי מוסמך יהפוך אתכם לחשמלאים שיכולים לעבוד במגוון רחב של עבודות. כולנו יודעים עד כמה אנו תלויים בחשמל כדי לנהל את אורח חיינו באופן שוטף בבית ובמשרד, וכולנו יודעים גם שהחשמלאים המקצועיים אשר עורכים עבורנו תיקונים והתקנות מקבלים בהחלט שכר נאה. אם אתם מחפשים מקצוע שיש לו ביקוש רב ויאפשר לכם לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים בחברות שמספקות שירותים בתחום, קורס חשמלאי מוסמך יכול להעניק לכם את תחילת הדרך לקריירה מרתקת.

הנדסאי חשמל עוסק בתחומים מורכבים יותר ומתעסק לא רק בהתקנות ותיקונים אלא גם בתכנון ובעבודה בחברות שונות שעוסקות בתשתית החשמל ובתחזוקתו. כמובן, מדובר במקצועות שונים בחברת החשמל אבל גם במפעלים רבים אשר עוסקים בתחומי האלקטרוניקה והתעשייה. חברות הייטק רבות דוגמת אינטל או טאואר מעסיקות בוגרים של תואר הנדסאי חשמל במקצועות רבים.

המשכורות של הנדסאי חשמל מתחיל הן סביב 7000-8000 ש"ח, כאשר ניתן כמובן להתקדם בשכר ובתפקידים ככל שאתם מצטיינים בעבודתכם. הביקוש בשוק לבוגרים של לימודי הנדסאי חשמל גדל כל העת, כך שבהחלט סביר שלא תתקשו למצוא עבודה.

כדי ללמוד הנדסאי חשמל יש להירשם לאחת המכללות בישראל אשר מלמדות לתואר. כדי להתקבל יש צורך בד"כ במכינה טכנולוגית או לחלופין בתעודת בגרות שכוללת גם לימודי מתמטיקה ואנגלית ברמה גבוהה יחסית. בתום הלימודים יש לעבור שורת מבחנים פנימיים וחיצוניים וכן לסיים בהצלחה פרוייקט גמר. במסגרת הלימודים, לצד המקצועות הבסיסיים מתמטיקה, פיזיקה ואנגלית, תלמדו גם תורת החשמל, מערכות טכנולוגיות, בקרים, מכונות חשמל ועוד. לאחר סיום הלימודים תוכלו להמשיך אם תרצו בעתיד לתואר של מהנדס חשמל וכן לקבל מגוון סוגים של תעודות כמו תעודת חשמלאי ראשי או חשמלאי הנדסאי, שיאפשרו לכם לגשת למכרזים ולהתחרות בעבודה בתחום מול אחרים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה