שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

מועדי בחינות בגרות - קיץ וחורף


mata rotze
 
 
מאוכזבים מציוני הבגרות שלכם? מאוכזבים מציון הפסיכומטרי?

הגיוני כי בזמנים אלה, הצלחה בבגרות היא לא הכרחית עבור קבלה לעבודה טובה, ובאופן כללי לא ממש עדות על מנת משכל, אבל עדיין כדאי שתצליחו בה, כי הדבר מהווה יתרון עבור קורות החיים שלכם, ולרוב אף תנאי מחייב בשביל להיכנס ללימודי תואר ספציפי כלשהו.

ממוצע ציוני בגרות

ככל שתחכו יותר זמן אחרי התיכון - כך יהיה לכם יותר קשה להתרגל שוב למסגרת הלימודים. לכן , מומלץ לכם לפתוח בתהליך הכי מוקדם שאפשר. תוכלו למצוא מספר רב של מקומות שניתן להירשם אליהם. עוד אינפורמציה על מוסדות כאלה אפשר לקבל בכמויות גדולות בגוגל ודומיו. במידה ואתם חיילים, או השתחררתם כרגע, בדקו אפשרויות עבור הטבות והנחות רבות על שיפור בגרויות.

הפנימו שאתם ילדים גדולים, ולפיכך, קחו זאת יותר ברצינות והיו בוגרים, לא כמו כמו תלמידי בית ספר; בשלב זה, כשידוע לכם מה אתם רוצים לעתידכם, והשגתם יותר מידע בתחום המדובר.

ומה אתם אומרים על פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי נערך בדרך שונה לגמרי מזה של ציוני בחינות הבגרות. לציון זה קיימת יותר חשיבות מהחשיבות של הבגרויות, והבחינה הפסיכומטרית עצמה קשה יותר, זאת על אף שבחינה זו לא מעידה על רמת חכמתכם. ציון המבחן הפסיכומטרי בוחן דווקא את אופן התפקוד שלכם תחת מצבי לחץ, את הזכרון שלכם ואת היכולת האירגונית שלכם.

אפילו אם מסיבה כלשהי נבחנתם וקיבלתם תוצאה לא גבוהה בפעם הראשונה - זה לא בהכרח אומר שאתם לא מספיק טובים, רק שהפעם זה לא הסתדר; כמו בראיון עבודה, לא הרבה מצליחים למצות את עצמם ולהוציא תוצאה מכובדת על ההתחלה. בכל מקרה אפשר לגשת לעוד מועדים בעתיד, בתנאי שיש לכם מספיק כסף ורצון לגשת למבחן שוב. את התוצאה הגבוהה יותר שתוציאו - אתם לוקחים איתכם 7 שנים. מעוניינים באינפורמציה נוספת - כנסו לאתר לפרטים נוספים.

בנקודה זו, אחרי שקיבלתם קצת יותר אינפורמציה ובמידה ואתם כבר יודעים לאיזה תואר תרצו להירשם ואיפה תרצו לעבוד, זה השלב שתשתמשו במידע הזה עבור עצמכם: התחילו קורס, הצליחו במבחנים, ותנו לעצמכם סיבה לגאווה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה