שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

מורה לאנגלית


רועי
 
 

חשיבות ידיעת השפה האנגלית עולה כל הזמן. אם בעבר, ניתן היה להסתדר ללא ידיעת השפה האנגלית, הרי שהיום השפה האנגלית מלווה אותנו בכל תחומי החיים.
מוסדות לימודים רבים דורשים רמה מינימלית של אנגלית כדי להתקבל ומשקיעים זמן וקורסים בלימוד השפה. לאחרונה אף החלו מקומות עבודה רבים לשלב בראיון העבודה חלק באנגלית כדי לבדוק את רמת האנגלית של המועמד.
סיבות אלו וכמובן סיבות נוספות גרמו לביקוש רב למורה פרטי לאנגלית. הביקוש כה גבוה עד שבתקופות מסויימות קיים קושי של ממש במציאת מורה טוב לאנגלית שאינו עמוס בתלמידים ועדיין יכול לקבל תלמידים חדשים.

מאמר זה נועד עבורכם, התלמידים שמחפשים מורה פרטי מקצועי לאנגלית.
אעבור על מספר עצות שימושיות שיעזרו לכם לבחור את המורה לאנגלית הטוב ביותר עבורכם.

כמובן שהדרך הטובה ביותר למצוא מורה פרטי לאנגלית היא לקבל המלצה על מורה מקרובי משפחה או חברים. בצורה זו נוכל להתחיל לעבוד עם מורה שכבר הוכיח את עצמו ותרם לשיפור ברמת האנגלית של תלמיד מסויים. גם במקרה זה חשוב לא לסגור על כמות שיעורים מראש כי גם אם המורה הצליח עם תלמיד אחד או אפילו עם יותר, עדיין יש מימד אינדווידואלי של חיבור בין מורה לתלמיד ויתכן שמורה פרטי לאנגלית שהצליח עם תלמיד מסויים, לא יצליח להגיע להצלחה עם שיטות הלימוד שלו כשמדובר בתלמיד אחר.

גם אם אינכם מכירים מורה לאנגלית בדרך זו, זהו לא הזמן להיכנס לפאניקה. יש אפשרות למצוא מורה פרטי לאנגלית דרך האינטרנט. בדרך זו, מלאת הבדיקה של טיב המורה הפרטי לאנגלית מוטלת עלינו.

אילו דברים כדאי לבדוק?

מידת השליטה של המורה בשפה האנגלית - עדיף ללמוד אצל מורה לאנגלית שעבורו השפה האנגלית הינה שפת אם או מורה לאנגלית שגר לתקופה מסויימת בארץ דוברת אנגלית. ההבדל בידיעת השפה האנגלית בין מורה לאנגלית שדובר את השפה לבין מורה אחר הינו גדול.

נסיון קודם - כמה שנים המורה מלמד, כמה תלמידים לימד. היבט חשוב נוסף הוא הנסיון של המורה הפרטי בקבוצת הגיל אליה אתם משתייכים ובמטרה לשמה אתם נעזרים בשירותיו (העשרה, אנגלית עסקית או שיפור בגרות).

מהלך השיעור ותוכנית העבודה - איך מתנהל השיעור הפרטי, מהי דרך ההוראה של המורה והאם הוא עובד עם תוכנית עבודה מסודרת. דבר חשוב נוסף הוא הזמינות של המורה לכל אורך הזמן של תוכנית העבודה.

תגובות תלמידים קודמים - חפשו תגובות תלמידים קודמים. בתגובות עצמן חפשו התייחסות לדרך ההוראה של המורה ולשיפור שהביא בהישגי התלמיד.

מחיר - כמובן שהמחיר של כל שיעור פרטי הוא חשוב אבל לפעמים מורים פרטיים שהינם קצת יותר יקרים יהיו טובים יותר, אתם תצטרכו פחות שיעורים פרטיים והזמן יהיה קצר יותר.

לסיכום

העצות שנתתי במאמר זה יעזרו לכם לבחור מורה פרטי לאנגלית. גם אם תעקבו אחר כל ההמלצות, אין הדבר מבטיח שאכן תבחרו מורה טוב. כדאי בכל מקרה לקחת שיעור אחד לניסיון ולבדוק האם יש כימיה ביניכם והאם זהו המורה שאתם משוכנעים שיתאים לכם.

בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה