שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 
הושבנו 11 נערים ונערות שביצעו צו ראשון במהלך החודש האחרון ושאלנו אותם "מה צריך להביא לצו ראשון?". התשובות היו מאוד ברורות והיה קל לראות את המשמעות המעשית של כל המלצה. הורים ונערים לפני צו ראשון?! שבו 5 דקות ותקראו את זה.
המשך קריאה
אתם תלמידים ביסודי, בחטיבה או בתיכון. קרוב לוודאי שהלימודים מאוד חשובים לכם, אך ייתכן שהם לא תמיד "באים בקלות" או לכל הפחות, מקצוע אחד לא "מסתדר" לכם והכימיה איתו פשוט לא קיימת. יש תלמידים שעשויים למצוא עצמם נאבקים בחומר הנלמד ולעיתים אף להרים ידיים. זה בדיוק המצב ממנו נרצה להימנע. תלמיד שחווה אי הצלחה במקצוע מסוים יותר מפעם, פעמיים ושלוש, עלול לפתח רתיעה מהמקצוע ולהחליט שהוא מוותר עליו.
המשך קריאה
על הפולדרים כבר שמעתם? אם נדמה לכם שאתם מכירים את כל הציוד המשרדים הנחוץ ביותר, כיוון שאת כולו פגשתם בבית הספר, ואם לא באוניברסיטה או במשרד, אז כדאי שתכירו את הפולדרים. הפולדר היא תיקייה שבדרך כלל עשויה מקרטון וניתן להכניס בה דפים רבים. הפולדר מאפשר אחסון של דפים לאורך זמן שיכול להיות ארוך אך בדרך כלל משתמשים במידע שאמור להיות נגיש בטווח הקצר. פולדר נסגר באמצעות מגוון רחב של אפשרויות כאשר יש פולדרים שנסגרים בגומייה לעומת פולדרים שיש להם קליפסים או על ידי סקוטש. יש פולדרים שגם נסגרים בצורה מכנית על ידי תפיסה של הלשונית.
המשך קריאה
  למה זה יכול להועיל לכם? בארגונים המתקדמים ואף בארגונים הישנים והטובים כבר מזמן עברו לניהול משרד בצורה פשוטה ומועילה. קורס אקסל למתחילים מאפשר לנהל את המשרד על הצד הטוב ביותר. שואלים כיצד? ביחס לשאר התוכנות, תוכנה זו מאפשרת הכנת גרפים, תרשימים, דוחות, משכורות ועוד. מכאן אנו מסיקים כי השימוש בתוכנת אקסל מקל משמעותית על תפקוד העובדים בארגון מה שקריטי משום שרק כך יתנהלו הדברים נכון. להכיר את הצרכים המתאימים, לקבל הדרכה פשוטה- כשאתם בוחרים אקסל, אתם בהחלט מתחילים ממשהו.       
המשך קריאה
אני בעד לימודים ת'כלס! לא לימודים שעושים בשביל אבא ואמא, לא בעד לימודים שעושים כדי שנוכל להציג במשרד עוד תעודה יוקרתית. אני בעד לימודים שהם קצר ולעניין. כאלה שנותנים לנו מקצוע, פרנסה. לא רק הרחבת אופקים והרחבת דעת. שלא תבינו אותי לא נכון: הרחבת אופקים ולימודים אקדמאיים הם אחלה דבר! אני יודעת, שכן כבר הספקתי בחיי לצבור כמה כאלה, תעודות  אקדמאיות, אולם דווקא בשל הניסיון הרב הזה אני מרשה לעצמי היום לכתוב ממרומי גיל ולתת לכם הקוראים הצעירים, עצה אחת או שתיים.
המשך קריאה
בשנים האחרונות הבכירים בחינוך התדיינו רבות על תכנית הליב"ה, על מספר היחידות במתמטיקה ועל עוד תחומים רבים, אך את לימודי התנהלות הכלכלית לא העלו לראש סדר העדיפויות וכיום הנושא אינו לימוד חובה בכלל בתי הספר. האם יש חיבור בין מערכת החינוך לעולם הצרכים של התלמידים כיום והאזרחים העצמאיים בקרוב במדינתנו? כלל התלמידים זקוקים ללימודים אלו כדי שיוכלו להכיר את מגוון מושגי היסוד בכלכלה ואת התנהלותם העצמאית בשטח.
המשך קריאה
אחת ממשימות ההשמה הרגישה והמורכבת ביותר בכל ארגון מתייחסת לתהליך גיוס מנהלים ועובדים בכירים. צוות ההנהלה בארגון הוא בעל השפעה מכרעת על הישגי הארגון, תפקודו ותפוקותיו. טעות באיוש של משרה בכירה יכולה להוביל לנזק משמעותי, לעתים כזה שייקח לא מעט זמן לתקן אותו. הדרג המוביל בארגון הוא דרג המנהלים האחראי על קבלת ההחלטות הנוגעות לארגון ועל הובלתו קדימה. במילים ההצלחה של הארגון ובכלל הארגון תלוי כולו בדרג המנהלים.  
המשך קריאה
הדרכה באקסל מקנה ידע ושליטה בתוכנת האקסל ברמה שתביא לסדר וארגון הסידורים בחיים האישיים שלנו ותקדם אותנו בבעבודה המקצועית שלנו. הדרכה באקסל תורמת רבות לכלים שמאפשרים לנו להשיג ולהפיק יותר בחיים שלנו.
המשך קריאה
לימוד אנגלית עסקית משפרת ועוזרת למנהלים בכירים ועובדים בחברות עם קשרים בחו"ל להביא תוצאות משופרות והצלחה בעסקים.
המשך קריאה
1-10 מתוך 110 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה