שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

מתי נשתמש בפולדרים ולאיזה צורך


משה גלקו
 
 

מתי נשתמש בפולדרים ולאיזה צורך

על הפולדרים כבר שמעתם?

אם נדמה לכם שאתם מכירים את כל הציוד המשרדים הנחוץ ביותר, כיוון שאת כולו פגשתם בבית הספר, ואם לא באוניברסיטה או במשרד, אז כדאי שתכירו את הפולדרים. הפולדר היא תיקייה שבדרך כלל עשויה מקרטון וניתן להכניס בה דפים רבים. הפולדר מאפשר אחסון של דפים לאורך זמן שיכול להיות ארוך אך בדרך כלל משתמשים במידע שאמור להיות נגיש בטווח הקצר. פולדר נסגר באמצעות מגוון רחב של אפשרויות כאשר יש פולדרים שנסגרים בגומייה לעומת פולדרים שיש להם קליפסים או על ידי סקוטש. יש פולדרים שגם נסגרים בצורה מכנית על ידי תפיסה של הלשונית.

מתי נשתמש בפולדרים ולאיזה צורך?

·         לא תמיד אנשים מבינים מתי יש צורך להשתמש בפולדר. נשיאת של דפים בצורה מסודרת היא עניין הכרחי בכל עסק. לא תמיד נרצה לחורר את המסמכים שיש לנו כיוון שהם צריכים להיות מסמכים ייצוגיים כמו במכירות, חוזים עם שותפים עסקיים או מול לקוחות וכולה. הפולדר שומר על הדפים והמסמכים חלקים , הפולדר קשיח ואינו מתקפל והכי חשוב, אין צורך לחורר.

·          ניילונית, שנקראת גם שמרדף בקרב הציבור, יכולה להיות יעילה אך לא נוח להחזיק אותה. אי אפשר לשאת אותה, היא לא שומרת על הדפים ישרים והיא יכולה להתעקם או לעוף ברוח די בקלות וגם הדפים עצמם יכולים לברוח. הפולדר הוא כלי נוח ביותר שלא עף בקלות, גם אם הוא נופל הדפים נשארים בתוכו ויש פולדרים שאפילו מונעים רטיבות.

·         פולדרים יכולים להיות שימושיים למי שרוצה ייצוגיות. להגיע לפגישה עסקית או לפגישה עם משקיעים יחד עם מסמכים בנישאים בניילונית או קלסר לא נשמע כמו רעיון מוצלח אפיו אם הקלסר יהיה איכותי וממותג. הפולדר שומר על סודיות, אי אפשר לדעת מה יש בפנים והוא ייצוגי מאוד גם בפגישות הכי חשובות.

פולדרים מושלמים לפרסום

עסקים ומשרדים רבים משתמשים בפולדרים למטרות פרסום. יש בעלי מקצוע ועסקים שמעדיפים לחלק פלאיירים או מגנטים אך שלקוח כבר מגיע אליך ורוצה לשמוע עליך, מה השירותים שאתה נותן, בין אם אתה מדביר או עובד בחברת סטארט אף צעירה, בפולדר אפשר לאגד את כל הידע, כרטיסי ביקור ולפעמים אפילו מתנה קטנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה