שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 
הדרכה באקסל מקנה ידע ושליטה בתוכנת האקסל ברמה שתביא לסדר וארגון הסידורים בחיים האישיים שלנו ותקדם אותנו בבעבודה המקצועית שלנו. הדרכה באקסל תורמת רבות לכלים שמאפשרים לנו להשיג ולהפיק יותר בחיים שלנו.
המשך קריאה
לימוד אנגלית עסקית משפרת ועוזרת למנהלים בכירים ועובדים בחברות עם קשרים בחו"ל להביא תוצאות משופרות והצלחה בעסקים.
המשך קריאה
היום בעידן המודרני יותר ויותר אנשים חווים הרגשות ותחושות קשות של לחץ, חרדה, מתחים פנימיים וקושי להסתגל לאורח החיים המודרני.
המשך קריאה
הנדסאי בניין איכותי, יכול לעבוד בפרויקטים של בניית תשתיות, ובניית מבנים שונים. כדאי ללמוד בבית ספר להנדסאים, שיש בו יחס אישי, ורמת לימודים גבוהה.
המשך קריאה
אנגלית מדובת פותחת דלתות לעולם העבודה והחברה. ידע ושליטה טובה באנגלית מדוברת מאפשר לקבל הצעות עבודה יותר אטרקטיביים ולהנות מחיים חברתיים מגוונים ומעניינים.
המשך קריאה
שפות חדשות כלל לא פשוט ללמוד, בכדי להשיג תוצאות יש להקדיש לכך שעות ארוכות ש לימוד בכל שבוע, לתרגל ולשנן מילים ללא הרף.
המשך קריאה
לימודי ספרדית בבית ספר מקצועי לשפות מתמקדים בהעשרת אוצר המילים, דקדוק, כתיבה וקריאה. מסלולים של לימוד ספרדית מדוברת לקראת טיול לא כוללים התמקדות רבה בכתיבה וקריאה. 
המשך קריאה
מידע כללי על קורס הכשרת דירקטורים
המשך קריאה
כיום ניתן למצוא דיי הרבה מורות פרטיות שאפשר להעסיק בכדי לשפר את ההתמקצעות בשפה העברית לאנשים ממגוון שכבות כמו אנשי עסקים תלמידים ועולים חדשים. ישנם מספר דגשים עליהם מומלץ לכם להתעכב בבחירת המורה הפרטית שלכם בכדי לאפשר את תהליך הלמידה המהנה והמועיל ביותר שאפשר.  
המשך קריאה
יוצאים לטיול בחו"ל ? או שעוד פעם קיבלתם מאמר של עשרה עמודים באנגלית להגיש למחר? לא משנה מה אתם עושים בחייכם בין אם אתם הרפתקנים שמטיילים בעולם, או סטודנטים לא משנה באיזו פקולטה או אנשי עסקים ממולחים שעובדים עם קשרים מחוץ לים.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 112 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה