שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

ציונים בגרות באנגלית 3-5 יחידות


mata rotze
 
 
הגיע הזמן להתחיל ללמוד? רוצים גם להיות סטודנטים?

אפילו אם בימים אלה, בגרות מלאה היא אינה תנאי הכרחי עבור קבלה לעבודה, ובעיקרון אינה בדיוק מראה על חוכמה, בכל זאת עדיין מומלץ שתוציאו אחת, מהסיבה שזה עדיין חשוב עבור קוה"ח שלכם, ולרוב אף תנאי מחייב בכדי להתקבל ללימודי תואר ספציפי.

תאריכי בגרויות

ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום ביה"ס - כך יותר תתקשו להשלים את הבגרויות. ולפיכך, עדיף להתחיל בתהליך בשלב מוקדם. קל למצוא מספר רב של מוסדות לימוד שאפשר להירשם אליהם. אינפורמציה נוספת על מוסדות אלה אפשרי למצוא בלי בעיה ברחבי האינטרנט. במידה ואתם בסדיר, בקבע, או שהשתחררתם מהצבא לא מזמן, אפשר לקבל הנחות והטבות מסויימות על הלימודים.

לטובתכם, זכרו שאתם ילדים גדולים, ולכן, קחו את הנושא הזה ברצינות המקסימלית והיו בוגרים, לא כמו כמו ילדים; בשלב הזה, כשאתם יודעים מה באופן כללי אתם רוצים לעתיד שלכם, וכשיש לכם יותר מידע על מספר נושאים.

מה עם המבחן הפסיכומטרי?

הבחינה הפסיכומטרית מחושבת בדרך אחרת מהפורמט של מבחני הבגרות. לבחינה הפסיכומטרית יש חשיבות גדולה יותר מחשיבות ציוני הבגרות, מה גם שהבחינה הפסיכומטרית עצמה קשה יותר בכמה רמות, זאת על אף העובדה שהפסיכומטרי לא משקף את רמת חכמתכם. ציון הבחינה הפסיכומטרית בודק דווקא את התפקוד שלכם בזמני לחץ, את זיכרונכם ואת הפוקוס שלכם.

גם אם קרה מצב בו הוצאתם תוצאה נמוכה במבחן הראשון שלכם - זה לא אומר שאתם מטומטמים, אלא שפשוט בפעם הבאה תצליחו יותר; כמו בראיון עבודה, רובנו לא מצליחים לעשות מאה אחוז ולהוציא את הציון המתוכנן במכה הראשונה. אפשר לגשת לעוד בחינות, כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וכוח סבל גדול מספיק לגשת למבחן שוב. את הציון הגבוה שתוציאו - שומרים במשך 7 שנים. רוצים מידע בנושא - גלשו אל הפורטל שלנו.

עתה, כשנחשפתם אל קצת אינפורמציה ואם אתם כבר יודעים מה מעניין אתכם ואיזו עבודה תאחלו לעצמכם, כדאי לנצל את המידע הזה למענכם: הירשמו לאחד הקורסים, שפרו את הממוצע, והוציאו לכולם את העיניים מקנאה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה