שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קבלת תוצאות של בגרויות


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
רוצים להתחיל ללמוד? מזלזלים בכם?

נכון כי על פי המצב הנוכחי, הצלחה בבגרות היא לא תנאי מחייב עבור קבלה לעבודה טובה, ובאופן כללי לא בהכרח מראה על היכולת השכלית, אבל בכל מקרה עדיין רצוי שתהיה לכם תעודה טובה, כי הדבר פרט בסיסי בקוה"ח, ולעיתים תנאי מחייב בשביל להצליח להתקבל ללימודים אקדמאיים.

מועדי בגרויות חורף

ככל שהשנים עוברות לאחר שסיימתם בי"ס - ככה תתקשו יותר להתרגל שוב למסגרת. ומסיבה זו, עדיף להתחיל בפרוצדורה כמה שיותר מהר. אפשר למצוא לא מעט בתי ספר שניתן להיעזר בהם. מידע נוסף על מוסדות לימוד אלו אפשרי למצוא בכמויות גדולות בגוגל וכיו"ב. אם אתם חיילים, או אם השתחררתם מהצבא לאחרונה, ניתן לקבל הרבה הנחות והטבות על קורסי השלמת בגרויות.

רק קחו בחשבון שאתם כבר ילדים גדולים, על כן, התייחסו לנושא הזה בצורה רצינית והתנהגו פחות כתלמידי בית ספר; עכשיו, כשידוע לכם מה הכיוון אשר אתם חפצים לעתידכם, וכשהשגתם קצת יותר מושג לגבי התחום.

מה עם המבחן הפסיכומטרי?

מבחן פסיכומטרי בנוי בפורמט אחר מהאופן של ציוני בחינת הבגרות. לציון זה יש משקל גדול יותר מהמשקל של הבגרות, והבחינה הפסיכומטרית עצמה נוטה להיות מסובכת יותר, למרות שבחינה זאת לא משקפת את יכולתכם השכלית. ציון הפסיכומטרי בודק דווקא את איכות התפקוד שלכם בעת מצבי לחץ, את זיכרונכם ואיך אתם מנהלים את סדר העדיפויות.

למרות העובדה כי הוצאתם ציון לא מזהיר בפעם הראשונה שנבחנתם - זו לא אינדיקציה לכך שאתם לא בנויים למבחן כזה, אלא שפשוט לא היה מוצלח הפעם; כמו בדייט ראשון, רובנו לא מצליחים לממש 100% מהפוטנציאל ולהוציא את הציון הרצוי על הניסיון הראשון. תמיד אפשר לגשם למועדים נוספים, כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וכוח רצון לגשת לעוד מבחן. את הציון הכי גבוה שיתקבל - רושמים שבע שנים. מעוניינים באינפורמציה נוספת - http://www.dlimudim.co.il/?tag=%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA.

בשלב זה, כשיש לכם קצת אינפורמציה ואם יש לכם יותר מושג במה אתם מתעניינים ובמה תרצו לעסוק, כדאי שתעשו במידע הזה שימוש עבורכם: התחילו קורס, הוציאו ציון גבוה, ועשו את אמא מאושרת!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה