שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורט גישות במסגרת הרפואה המשלימה


JackieCohe
 
 

הרפואה המשלימה התפתחה רבות בימינו, והיא כוללת כעת מגוון תחומים רבים שאינם מוכרים לרוב למי שלא בתחום. קיימים טיפולים רבים, שנגזרים מתחומים שונים, ומכיוון שכך עושה רושם שרק המעורבים בתחום מסוגלים להבין את המונחים השונים. הפופולריות הרבה לה זוכים תחומים אלו מביאה לכך שרבים מעוניינים למנף את ההתעניינות הרבה וללמוד תחומים אלו. בהמשך ננסה לפרט ולהסביר כמה מהם בשפה ברורה ופשוטה.

קורס פרחי באך
שיטת פרחי באך והטיפול באמצעותם נובעים מדעה לפיה 38 תמציות של צמחים מסוגלות לטפל בקשת רחבה של התנהגויות ורגשות. במסגרת קורס פרחי באך לומדים התלמידים להתאים את התמצית המתאימה למצבו של האדם ונתוניו האישיים, ובכך לספק לאנשים טיפול ראוי ויעיל.
היות וטיפול באמצעות פרחי באך דווח כמוצלח בטיפול במצבים נפשיים קשים, מאוד מומלץ לשלב קורס זה במסגרת לימודי רפואה משלימה ולקבל כלי חשוב מאין כמוהו במתן טיפול לפי תפיסות אלו.

קורס רייקי
רפואה בגישת רייקי הינה גישה עתיקה שפותחה בטיבט לפני מאות שנים, אך התגלתה מחדש לפני מספר עשורים. גישה זו צברה תאוצה מחודשת מהר מאוד ועכשיו היא מוכרת כחלק חשוב מתכנית לימוד של רפואה משלימה. במסגרת לימודי רייקי לומדים הקורסיסטים את רזי השיטה, לפיה אדם הסובל מקושי מסויים למעשה זקוק לכוונון של האנרגיה הפנימית שלו. גישה זו הינה פופולרית מאוד לאחרונה, גם בקרב אנשים שאינם מאמינים באנרגיה, ולכן יש ביקוש רב למטפלים בשיטה זו.

לימודי צמחי מרפא
בדומה ללימודי טיפול באמצעות פרחי באך, טיפול באמצעות צמחי מרפא גורס כי קיימים צמחים המסוגלים לשפר בצורה ניכרת את חיינו – הן מבחינת מצב רוח והרגשה, והן מבחינת טיפול בנושאים בריאותיים ממשיים. בניגוד לשיטת פרחי הבאך, טיפול באמצעות צמחי מרפא אינו מוגבל לפרחי באך בלבד.
הלומדים לימודי צמחי מרפא מקבלים לידיהם את הכישורים להכיר את סוגי הצמחים שמסייעים לבריאות הפיזית והנפשית, ליצור שילובים יעילים ולהחליט על טיפולים יעילים לסוגים שונים של בעיות.
מכיוון ששיטות אלו זכו לאשרור מדעי, גם ספקנים שאינם מאמינים באופן רגיל בטיפול אלטרנטיבי, מתייחסים לצמחי מרפא כצורת ריפוי ממשית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה