שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס בניית ציפורניים- אין גבול ליצירתיות


לודמילה פרידמן

LFAU-בית ספר לקוסמטיקה

 
 

 

התחום הולך ומתפתח בצעדי ענק, ואם אתן רוצות להיות חלק מהתעשייה המשגשגת הזו, זה הזמן לשקול ברצינות לימודי קורס בניית ציפורניים, שיבנו לכן עתיד מקצועי מבטיח.

קורס בניית ציפורניים- לומדים סודות מקצועיים

לימוד בניית ציפורניים מקנה לכן , אוהבות היופי, האסתטיקה, היצירתיות ובעלות התעוזה לרכוש כלים ומיומנויות רבים בתחום זה. ענף זה הוא עצום, וכל הזמן מתפתחים בו תחומים חדשים, אולם ללא ידעת הבסיס, הבנת המקצוע והטכניקות השונות, לא תוכלו להתחיל ולעסוק בתחום באופן עצמאי ואפילו כתחביב. לכן, קורס בניית ציפורניים הוא חשוב לאין ערוך, כבסיס לבנייה של העתיד שלכן.

הלימודים מוכרים על ידי משד העבודה. יש בהם מקום לביטוי מקצועי, תוך שימוש בטכניקות שונות, אולם הוא בהחלט מאפשר גם מקום לביטוי עצמי ויצירתי, וזה היופי שבענף זה.

בתחום בניית הציפורניים ישנן טכניקות שונות, חלקן בלעדיות למי שפיתח, או פיתחה אותן, ורק בוגרות קורס בניית ציפורניים יכולות להיחשף לסודות המקצועיים של מדריכות בעלות שם עולמי החופשות את השיטות, הפיתוחים והחזון העומד מאחורי הפיתוח. ענף זה הוא אחד מענפי לימו דרבים בתחום לימוד קוסמטיקה, והוא אחד המבוקשים ביותר בקרב התלמידות השונות.

קורס בניית ציפורניים- מה בדיוק לומדים?

בניית ציפורניים הוא תהליך ארוך הדורש דיוק, סדר, ויכולת להשתמש בציפורן המלאכותית בצורה שתיראה טבעית ככל האפשר. אם היא לא נעשית בצורה מדויקת, כף היד כולה תיראה מוזנחת ולא מטופחת. לכן, קורס בניית ציפורניים מלמד שיטות בניית הציפורן, כון אקריל, נוזל, טבילה, ג'ל, מכחול, הדבקת ציפורניים, פרנץ' קבוע, תבנית, מניפה ועוד עבור רבות מאיתנו המילים והמושגים הללו אינם ברורים והם עלומים למדי, אולם מאחורי כל מושג שכזה קיים עולם ומלואו של תהליך בניית ציפורניים הדורש הכנת הציפורן המקורית, ניקוי ושיוף, התאמת הציפורן המלאכותית לכף היד, טבילה בנוזלים מיוחדים, שימוש בחומרים מיוחדים לחיזוק ושימור הציפורן, וכל זאת עוד טרם התחלנו במלאכת העיטור של הציפורן שהיא אמנות בפני עצמה וכורכת בתוכה ציורים עדינים, שימוש באבנים וקישוטים מיוחדים, פרחים, נוצצים ועוד את כל זאת תלמדו בקורס, ורק לאחר שתלמדו את הטכניקות והדיוק, תוכלו לתת גם מקום לביטוי עצמי.

לימודי בניית ציפורניים נותן גם מקום וחשיבות רבה לבריאות הציפורן. באופן זה תוכלו ללמוד כיצד להתמודד עם ציפורניים סדוקות, ועוד בעיות נפוצות רבות הנובעות מבניית הציפורן עצמה, או לבעלות ציפורניים בעיתיות הדורשות התייחסות מיוחדת.

קורס בניית ציפורניים הוא הפתח שלכן לעולם של יופי וזוהר, אסתטיקה ונקיון, המשולבים בהזדמנות אמיתית לרכוש מקצוע בו תוכלו לעסוק כעצמאיות בעלות עסק משלכן, או בשיתוף פעולה עם מכוני קוסמטיקה מובילים בארץ. זה הזמן לעשות שינוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה