שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס בניית ציפורניים- כך תרכשי במהירות מקצוע מכניס בתחום האסתטיקה


מיכאל

 

בית הספר לטינה ניילס מעבירה קורס בניית ציפורניים ,קורס פדיקור,קורס מניקור ועוד קורסים רבים בתחום היופי והאסטטיקה . בבית הספר קורסים לבניית ציפורניים שונים:

  1. קורס בניית ציפורניים מזורז.
  2. קורס בניית ציפורניים יהלום.
  3. קורס זהב.

ועוד סוגים נוספים,כל קורס מקנה לנרשמים שעות לימוד שונות ובמחירים שונים .   חייגו אלינו ישירות ל- 0506886863 .

 
 

טכנאיות ציפורניים רוכשות את המקצוע באמצעות קורסים לבניית ציפורניים.

בשנים האחרונות מתעצמת התודעה של הנשים בישראל, מכל המגזרים ובכל הגילאים, למראה ציפורניים צבועות, מטופחות ומקושטות. בשל כך, ישנו ביקוש רב למקצוע בונת ציפורניים. מי ששולטת ברזי המקצוע עשויה להרוויח סכומים נכבדים מאוד מדי חודש, ולחיות ברווחה כלכלית.

קורסים לבניית ציפורניים קיימים מצפון עד דרום, במרכזי יופי ובתי ספר המתמקצעים בתחום. במהלך הלימודים נחשפות התלמידות לתכנים עיוניים בצד ניסיון ופרקטיקה מקצועית. התוכנית העיונית כוללת בעיקר הכרות עם שתי השיטות המובילות לבניית ציפורניים באקריל וג'ל ביו סקלפצ'ר.

קורס בניית ציפורניים יחשוף אותך לידע במבנה בסוגי הציפורן השונים, מבנה ציפורניים לסוגיו, ויעשיר אותך בדרכים השונות לשיופים, קישוטים ואיורים של הציפורן.

קורסים לבניית ציפורניים מלמדים גם על מילוי ציפורניים ועיצובן, שימוש במכשור חשמלי, ותבניות לציפורניים. נושאים נוספים המועברים בקורסים  הם עיקור וחיטוי, אבחוני אלרגיות וזיהוי פטרת הציפורניים, ודרכי הטיפול.

בחלק המעשי של הלימודים תרכשי ניסיון בבניית ציפורניים, ומומלץ להתנסות במידה רבה ככל שרק ניתן. הערות המורות שלך – רק יועילו להתפתחותך המקצועית, ורצוי לקבל כל הערה בשמחה, ולהבנות ממנה.

הלימודים צפויים להימשך מספר שבועות, ועד מספר חודשים. משך הקורס הוא בהתאם למספר ולתדירות השיעורים, כמו גם בהתאם להיקף הלימודים העיוניים והמעשיים.

לאחר לימודייך תצאי לדרך חדשה ומבטיחה, תעסקי במקצוע מכניס, עם שעות עבודה גמישות מאוד- אותן תקבעי בעצמך.

על אף שתהיי עצמאית לא תצטרכי להשקיע הון עצמי גבוה. רבות מטכנאיות הציפורניים בוחרות לעבוד מביתן, ובכך חוסכות את העלות הכבדה של שכירות חודשית. החומרים הדרושים לבונת ציפורניים  כגון קישוטים, משייפים, לקים, עולים מעט מאוד כסף, ולכן אין סיכון כלכלי.

המקצוע יביא לך כסף מזומן, עבודה בתחום אסתטי ויצירתי, ובאווירה שלווה.

עבור שעה של עבודה במילוי ציפורניים תשתכרי כמאה שקלים, וכעבור שלושה שבועות עד כחודש וחצי תשוב אלייך הלקוחה למילוי חוזר.

בניית ציפורניים תאפשר לך להשתכר בין 150 ל-200 שקלים לשעה.

הוצאות העסק הן מינימליות, והחשוב מכל: את תהיי האחראית הבלעדית על לוח הזמנים שלך, בהתאם לאורח חייך. על כן, המקצוע מתאים מאוד גם לאמהות.

טכנאיות ציפורניים מצליחות בקלות רבה לשלב בין אמהות וקריירה: הן קובעות את הבקרים כזמני עבודה לקבלת לקוחות, כאשר המפגשים נעשים תמיד בתיאום  מראש, ובשעות הצוהריים הן יכולות להתפנות לחלוטין לילדים החוזרים מבית הספר. חלק מהאמהות קובעות ימים מסוימים בלבד לעבודה, ומשאירות לעצמן בוקר או יותר מזה פנויים. 

גם סטודנטיות יכולות למצוא בבניית ציפורניים מקור הכנסה מצוין למימון הלימודים היקרים באוניברסיטאות ובמכללות. במקום למלצר בזמן הלימודים לעמוד שעות ארוכות על הרגליים , ולייחל לטיפים טובים – מוצאות לעצמן הסטודנטיות מקור נפלא של כסף מזומן, בעולם היופי, בישיבה על כסא, ולהרוויח בקלות אלפי שקלים לחודש.

בונת ציפורניים עובדת במקצוע ייחודי : בתוך שעה של עבודה היא יכולה להפוך כל אישה לבעלת ציפורניים מטופחות, יפות ונשיות, ולגרום לה לצאת מהטיפול בהרגשה טובה.

אז אם את רוצה להיות הבוסית של עצמך, להרוויח יפה, לעבוד מהבית, לעסוק ביצירה, ולשמח נשים את מוזמנת להכנס ללב ליבו של עולם היופי, ולהתמקצע בבניית ציפורניים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה