שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס טכנאי מזגנים


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

כיום קשה לדמיין כיצד נראו החיים שלנו לפני שהיו לנו מזגנים בכל מקום – בבית, בעבודה, במכוניות ובאוטובוסים. במדינה כמו ישראל שבה הטמפרטורות חוצות לעתים קרובות את קו 30 המעלות, תקינותם של המזגנים היא מפתח לניהול חיים תקינים בעבור רובנו.

בדיוק מסיבה זו בישראל קיים ביקוש רב לשירותים של טכנאי מזגנים. תחשבו כמה מעצבן ומרגיז יכולה להיות תקלה במזגן באמצע יום חמד במיוחד או בשיאו של החורף – ותבינו כמה חשוב יכול להיות תפקידו של טכנאי מזגנים.

אם אתם אנשים בעלי נטייה טכנית ואתם מחפשים לעצמכם בימים אלה מקצוע שיכול להבטיח לכם קריירה ועבודה לשנים ארוכות, שווה לכם לשקול להירשם לקורס של לימודי טכנאות מזגנים.

קורס טכנאי מזגנים ניתן ללמוד כיום במכללות רבות ברחבי הארץ. הלימודים בו מקנים לתלמידים ידע במגוון רחב של נושאים כמו למשל איתור תקלות, בדיקות ותיקון מערכות מיזוג ביתיות ומערכות מיזוג תעשייתיות. הלימודים כוללים נושאים תיאורטיים כמו תרמודינמיקה, שרטוט טכני, פיקוד ובקרה, אנגלית טכנית, מחשבים, פיזיקה ועוד, לצד לימודים מעשיים שכוללים היכרות עם תשתיות של מבנים, תעלות אוורור והכרה מקרוב של חלפים וסוגי מזגנים נפוצים.

תנאי הקבלה לקורס מסוג זה כוללים בדרך כלל כ 10 שנות לימוד ומעבר של ראיון אישי בוועדת קבלה. הקורסים נמשכים סביב 400 שעות לימוד אקדמיות במשך כשנה בלימודי ערב. בתום הלימודים יש לעבור מבחנים אשר נערכים בפיקוח משרד התמ"ת.

הבוגרים אשר עוברים את המבחנים מקבלים תעודת גמר מטעם התמ"ת והמכללה שבה למדו ויכולים להתחיל להשתלב בעבודה במסגרות של חברות אשר נותנות שירות למזגנים או באופן פרטי כעצמאיים, אשר עובדים מול הלקוחות באופן ישיר.

בתום הלימודים העבודה בשטח כוללת תיקונים והחלפת חלקים במזגנים, התקנות, מילוי גז, איתור דליפות, ייעוץ מקצועי להתקנות ונושאים נוספים הקשורים לעולם מיזוג האוויר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה