שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס מנהל רשתות


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתעשיית המחשבים בשנים האחרונות בעולם וגם פה בישראל הוא מנהלי רשתות מוסמכים, בוגרים של קורסים מסוגים שונים. הבוגרים של קורסים אלה דרושים לעבודה בחברות רבות כדי לנהל את רשתות המחשבים שלהן, רשתות שהן חיוניות לפעולה תקינה של החברה וכל תקלה בהן יכולה לגרום לנזקים כבדים.

מנהלי רשתות מוסמכים אחראים על ניהול הרשת השוטף, האבטחה שלה, גיבוי המידע, תפקוד מערכת הדואר הפנימית ועוד – תפקידים קריטיים במערכת המחשוב הארגונית שנמצאים בליבה של חברות רבות שתלויות בה לצורך פעילותן.

בישראל ניתן לעבור קורס מנהל רשתות במספר מכללות ברחבי הארץ. התלמידים רוכשים בו ידע תיאורטי לצד נסיון מעשי בניהול מערכות ורשתות וירטואליות. בסיום הלימודים הם מקבלים הסמכה מטעם חברת מייקרוסופט אם מדובר ברשתות מסוג ווינדוס, או הסמכה אחרת עם מדובר ברשתות אחרות.

קבלת ההסמכה מאפשרת להם לאחר מכן למצוא עבודה כשכירים בחברות או בחברות מחשבים שנותנות שירותים לחברות אחרות. מדובר במשרות משתלמות למדי עם שכר התחלתי גבוה, וככל שמטפסים בסולם האחריות והניהול – כך גדלה כמובן גם המשכורת.

הלימודים בקורס נערכים בדרך כלל בכיתות מחשבים שבהן יש מעבדות התנסות, כאשר את הלימודים מעבירים מהנדסי רשת בכירים המוכשרים ע"י מייקרוסופט כמרצים מוסמכים.

מסלול זה מיועד לאנשים בעלי נסיון קודם, כלומר לבוגרים של קורס טכנאי מחשבים שרוצים להעשיר את הידע שלהם ולהתקדם במעלה הקריירה. אי אפשר להתקבל אליו ללא תעודה מקורס קודם. כדי להתקבל ללימודים יש צורך, מעבר לתעודת קורס טכנאי מחשבים, גם בראיון אישי. הלימודים נמשכים בדרך כלל כ- 200-300 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתלבטים באיזו מכללה לבחור חפשו המלצות מבוגרים שלה שיעידו על איכות הלימודים ורמת המרצים בקורס. שיהיה בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה