שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס סאונד חיפה - חבל לפספס


mata rotze
 
 
מאז ומעולם נמשכתי אל ענף המוסיקה. בגלל זה, כשהייתי בן 16, התחננתי להורים לרשום אותי לקורס גיטרה בס. התעניינתי בחוג ופינטזתי להקים הרכב רוק מקצועי ולהתפרסם בכל העולם.

אף על פי כן כשהתבגרתי, ההכרח להתפרנס כהלכה החל לקונן בי וראיתי שבשביל להגשים עצמי כנגן מקצועי, עליי לנכס ידיעה מוזיקאלית מקצועית ולמצוא תחום מוזיקאלי שהלכה למעשה יעניק לי אפשרות להרוויח את לחמי כמו שצריך.

JUST MUSIC - שילוב לימודי מוסיקה ולימודי סאונד

נכון כנכון היום, קיימים הרבה מקצוענים שיודעים לנגן ונוטלים חלק בהרכב מוסיקאלי מוצלח. אך עם זאת, בשביל להצליח בענף המוסיקה ואף להגיע לפסגות חדשות, מומלץ לפני הכל להכיר כהלכה את הכלי המוסיקאלי בו מעוניינים להתמחות. על כן, מומלץ להבין הן את רזי כלי הנגינה והן את התורה השלמה של המוסיקה. בסיכומו של עניין, בשביל ליצור צליל חדש ובאמת ובתמים להצליח יש לדעת מעבר ליישום סאונדים שמוסיקאי אחר כתב, אלא גם ללמוד איך ליצור צליל מקורי.

בסיכומו של דבר, אלו בינינו שפורצים לשוק ויוצרים שם גם בארצם שלהם ואפילו בחוץ לארץ כמו למשל Muse, הם אלה שבראו לאוויר העולם משהו חדש, חד פעמי, סוחף ומרגש. שריר וקיים, פה ושם יש סיפורי סינדרלה שהצליחו לפרוץ לפתע, אבל האם נגנים אלו יצליחו גם בעתיד? הייתכן שהדיסק הבא, ההרכב הבא שלהם או המופע שלהם יצליחו גם?

לימודי נגינה בבי"ס למוסיקה

עם כול ההערכה למוזיקאי המקצועי שנתן לי שיעורים פעם בשבוע, הבנתי שבכדי להצליח לעשות מהתחביב מקצוע רציני, אני צריך ללמוד בבי"ס למוסיקה שיפתח אותי כהלכה. ועל כן, הבנתי שעלי לחפש בי"ס למוזיקה שמעניק הן ידיעה מעשית וגם תיאוריה מקיפה. כך, אני יהיה מסוגל גם להוביל הרכב והן לעשות לעצמי שם בענף המוזיקה ומי יודע אולי אף להפוך נגן שכיר שמנגן עם הגדולים.

להירשם לקורסים מקצועיים

אם שואלים לדעתי, בשביל להשאיר חותם בתחום המוסיקה כדאי ללמוד בנוסף תוכנות סאונד ואף יותר מזה את תחום השיווק. לכן הבנתי שכדאי להירשם ללימודי די ג'יי וכך להרחיב את ידיעותיי בתחום היצירה המוסיקאלית.

להתקיים בכבוד ממוסיקה

למרות מה שכולם חושבים, שכביכול מדובר בעיסוק שיש בו זמרים עניים מרודים, זה לא נכון. למעשה, מלבד האופציה הממשית להצליח כנגן בהרכב, יש אופציות נוספות הן לנגנים מוכשרים וגם לטכנאים. ככה למשל בסיסט מוכשר יכול בהחלט להתפרנס גם כנגן שכיר והן מהוראה. יחד עם זאת, על מנת באמת להצליח, יש להבין גם את רזי הנגינה והן תיאוריה.

מעבר לזה, ישנם עוד תחומים נוספים מהם אפשר להתפרנס, לדוגמה הקלטת שירים לזמרות. יחד עם זאת, על מנת להתקדם בתחום הכרחי ללמוד את הענף ברצינות רבה ולתפוס שם כנגן שללא ספק יכול להרים גבוה גבוה אנשי מקצוע אחרים.

מעוניינים גם להפוך את האמנות למקצוע רווחי? צריכים מידע על כיצד מצליחים בענף? גלשו אל האתר וקבלו את מבוקשכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה