שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס עזרה ראשונה החשיבות


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

את היכולת לתת מענה במקרים כאלו רוכשים בקורס עזרה ראשונה בסיסי שנתן לעבור בחברות ייעודיות. קורס עזרה ראשונה בסיסי מאפשר לנו ראשית להימנע או למנוע מצבי חירום וגם לעזור במקרה הצורך.

 

קורס עזרה ראשונה בסיסי עדיף מלא כלום

בכל עיסוק ומקצוע קיימים סיכונים. חלקם אפילו אצלנו בבית, ילד שנפצע או תינוק שנחנק. כל אחד מהסיכונים האלו יכולים לגרום למצב חירום של חיים או מוות, הכול תלוי במידת הידע שלנו וברמת המוכנות שלנו לאירוע.  כאשר אנחנו עוברים קורס עזרה ראשונה יש ביכולתנו לשנות מצב חירום מקצה לקצה. כאשר אנחנו עוברים קורס עזרה ראשונה יש ביכולתנו לעזור לאדם שנחנק או התחשמל או כל מצב חירום אחר שניתקל בו. כאשר יש לנו את הידע נוכל להבין את מה שקורה סביבנו ולמנוע או ממש להציל חיים. לדוגמה במקרה של התחשמלות נדע ונבין כיצד לגשת לנפגע והזיז אותו ממקור הפגיעה, או במקרה של חנק נוכל לשחרר את מעברי האוויר.

 

כמה זמן לומדים קורס עזרה ראשונה?

קורס עזרה ראשונה בסיסי אורך כ 4 שעות ובו לומדים כיצד להתמודד עם מצבי חירום שכיחים, שיעור מבוא לחוסר הכרה - זיהוי וטיפול, החייאה בסיסית במבוגרים, חנק - זיהוי וטיפול, כוויות - זיהוי, הגדרה וטיפול. נושאים אלו נלמדים בצורה בסיסית ומקנים ללומדים כלים ראשוניים, מטרת הכלים האלו לתת מענה עד אשר מגיעה עזרה מקצועית. חשוב להדגיש כי קורס עזרה ראשונה בראש ובראשונה מקנה יכולות זיהוי ומניעה, כאשר ישנו ידע שמלמד מה יכול לקרות בכל מצב נתון מסוכן אז נוצרת היכולת להבין ולמנוע. כמובן שיש לקורס עזרה ראשונה הרבה שלוחות והתמחויות שאותם ניתן ללמוד בהתאם לעיסוק שלנו או בשביל להעשיר את הידע והיכולת. למשל עבור אישה בהריון או לאחר לידה עדיף שתלמד כיצד לטפל בתינוק במקרה של חנק.


כותב המאמר: שלומי שוורץ - כתיבה מקצועית ושיווקית לאתרי אינטרנט


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה