שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס רוויט למתחילים ומתקדמים


yuval
 
 

כאחד ממוצרי תוכנת BIM הנפוצים ביותר ברחבי העולם, ישנם מספר רב של הדרכות וקורסי אונליין העוזרים לנו להתחיל בעבודה עם תוכנת אלו, או להפוך למשתמש מתקדם ולנצל את הכלים הרבים שלו. האם אתה רק רוצה להכיר את הממשק שלו כדי שתוכל להתחיל להשתמש בו בפרויקטים שלך? האם אתה צריך ללמוד לקשר את זה עם AutoCADאו 3ds Max? אינך יודע כיצד להציג או להציג את תוצאות הדגמים שלך? קורסים אלה מבטיחים ללמד אתכם כיצד.

קורס רוויט בו תלמדו על הממשק על ידי תכנון מבנה בסיסי. מכוון לאדריכלים מתחילים ואנשי מקצוע שרוצים להתחיל להשתמש ברוויט בפרויקטים שלהם.

קורס רוויט קונסטרוקציה מתמקד בתכנון מבנה עם עמודים, קורות, יסודות, רצפות ולוחות. מכוון למשתמשים מתחילים ובינוניים, המבקשים להתחיל להשתמש ברוויט ולהעמיק בכלים שלהם.

לימודי ארכיטקטורה משלבים היום ברחבי העולם קורס רוויט

קורס רוויט אינו ממוקד כולו למתחילים, ואינו דורש ניסיון קודם. הקורס מתעמק בממשק התוכנה ואז מלמד כיצד לעצב, למקם ולהתאים כמה אלמנטים אדריכליים בסיסיים.

מתחילים יכולים ללמוד כאן על התכנון הבסיסי של מערכות מכניות, חשמל ואינסטלציה. זה לא דורש ניסיון קודם.

קורס רוויט המיועד לסטודנטים ולמתחילים מלמד את היסודות כיצד להשתמש בתוכנה ואז עובר למודל של בית דו קומתי. 

קורס רוויט מתמקד בעיקר באדריכלים שכבר מכירים את התוכנה, והכל מתחיל מהכלים הבסיסיים ביותר כדי ללמד אותך כיצד להגדיר קטגוריות ופרמטרים משפחתיים, לעבוד עם אלמנטים אדריכליים מורכבים, טיוח וכיצד להציג את עבודותיך, בין היתר.

קורס רוויט מאפשר לכם לפתח פרויקטים מבניים שלמים, באמצעות יסודות, עמודים, קורות, רצפות, והגדרת עומסים ושילובים שלהם, כמו גם ללמוד כיצד לייצא אותם ולהציג אותם כתוכניות.

קורס רוויט דורש מכם להיות בעלי ידע בסיסי קודם בתוכנות קאד אחרות כגון אוטוקאד, מכיוון שתלמדו טריקים חדשים להגברת היעילות ולפיתוח מיומנויות חדשות.

בין שאר הפרטים הקשורים, בקורס רוויט תלמדו על ייבוא ​​או קישור של אוטוקאד לרוויט כולל עבודה עם שכבות ושיטות עבודה מתקדמות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה