שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

קורס MCITP יהפוך אתכם למקצוענים מבוקשים


מקסים
 
 

קורס MCITP יהפוך אתכם למקצוענים מבוקשים

בעידן שבו הרבה מאוד אנשים יודעים לבצע פעולות בסיסיות ואפילו ישנם ילדים אשר יודעים לבנות מחשב בעצמם, אתה צריך כל יתרון אפשרי כדי להבדיל את עצמך ולמצב את עצמך כמקצוען אמיתי. קורסי ההסמכה של מיקרוסופט מהווים קרש קפיצה כזה, אשר יסמיך אתכם לתת פתרונות מחשוב וייתן לכם הבנה מעמיקה של סביבת העבודה של מיקרוסופט.
מהו תואר MCITP ואיך מקבלים אותו?


מוצרי התוכנה של מיקרוסופט שולטים בשוק המחשבים ביד רמה. לרוב מערכות ההפעלה של מיקרוסופט הן שמותקנות על גבי מחשבים, שרתים והן אלה שעל בסיסן פועל רוב עולם המחשוב כיום. כיום טכנאי מחשבים איננו עוד הילד המוכשר הזה שיודע להרכיב מחשב בעצמו אלא נדרשת הבנה מקצועית מעמיקה בכל תחומי המחשב ובפרט בתחומי הטכנולוגיות של מיקרוסופט. מתוך ההבנה הזאת, מיקרוסופט מסמיכה טכנאי מחשב שעברו מבחנים מקצועיים ומעניקה להם תארים של מומחי טכנולוגיות מידע מטעמה. קורס כזה הוא קורס MCITP: Microsoft Certified Information Technology Professional.


גם בישראל ישנם מספר בתי ספר המציעים לימודי קורס MCITP אשר בסיומם תוכלו לגשת לבחינות ההסמכה. מי שיעבור את הבחינות, יקבל את התעודה הנכספת מטעם חברת מיקרוסופט ותיפתחנה בפניו הרבה מאוד דלתות בפן המקצועי. הקורס עצמו הוא קורס שיכול להימשך בין חצי שנה לשנה והוא אינטנסיבי ביותר. במהלך הקורס נלמדים נושאים מגוונים וכמובן שניתנות גם מטלות שונות לתלמידי הקורס.


על מנת להתקבל לקורס MCITP יש להיות בעלי ידע בסיסי באנגלית, כדי להבין את המונחים השונים, להיות בעלי ידע בהפעלת מחשבים אישיים, ובחלק מבתי הספר נהוג לבצע גם ראיון אישי, שתכליתו להכיר אתכם ולבדוק את מידת התאמתכם לקורס. מי שעומדים בקריטריונים האלה יתחילו את הקורס ואם יעברו את הבחינות של מיקרוסופט יקבלו את ההסמכה כ- MCIPT.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה