שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

רוצים ללמוד קורס סאונד בצפון


mata rotze
 
 
כבר מגיל צעיר אהבתי את אמנות המוסיקה. ולכן, כשהגעתי לגיל שבע, התחננתי לאמא ללמוד לימודי גיטרה בס. חיכיתי למסגרת ופיללתי להקים עם חברים הרכב פאנק מדליק ולנגן בכל אירופה.

אף על פי כן ככל שחלפו השנים, הצורך להרוויח כסף כיוון אותי ולמדתי כי על מנת לשווק עצמי כנגן, עליי לנכס ידיעה מוזיקאלית מקיפה ולמצוא אפיק מוזיקאלי שהלכה למעשה יעניק לי את האפשרות להתפרנס כפי שראוי.

קורס דיג'יי

אמת ויציב, לא חסרים מוסיקאים שלמדו לנגן מקסים ומהווים חלק מהרכב מוביל. יחד עם זאת, כשרוצים להצליח בעולם זה ואפילו לנסוק לפסגות רציניות, יש בראש ובראשונה ללמוד להכיר היטב את התחום המוסיקאלי בו מעוניינים להתמקצע. ובגלל זה, צריך להכיר לעומק את הכלי בו מתמחים וגם כן את התיאוריה האקדמית שנמצאת מעבר. אחרי הכל, ע"מ ליצור סאונד חדשני ולבנות שם עליכם לדעת מעבר ליישום סאונדים שמוסיקאי אחר ברא, אלא כדאי להבין איך להכין מוסיקה מאפס.

בתכל'ס, המוסיקאים שהופכים החלום למציאות ועושים לעצמם שם הן בארצם והן מעבר לים לדוגמה מאסיב אטאק, הם אלו שהצליחו לברוא סאונד חדשני, אמיתי, מרגש ומלהיב. נכון, ישנם פה ושם מוסיקאים שפרצו קדימה לפתע, אבל בכל זאת האם הרכבים אלו יישארו רלוונטיים גם בהמשך דרכם? האם הסינגל הבא, שיתוף הפעולה החדש וסיבוב ההופעות יהיו מוצלחים?

רכישת השכלה מוסיקאלית בבי"ס למוזיקה

עם כל ההערכה לנגן שנתן לי שיעורים בשנים עברו, הגעתי להבנה שבכדי שאצליח לעשות מהאהבה הזאת קריירה רצינית, אני צריך ללמוד במקום שיאפשר לי להתפתח כמו שאני רוצה. בגלל זה, הבנתי שעלי לחפש בי"ס למוזיקה שכולל הן ידיעות פרקטיות והן תיאוריה. כך, אני אאפשר לעצמי הן להוביל הרכב מוביל והן ליצור שם בענף המוזיקה ומי יודע אולי אף לההיפך לנגן אולפן שמתחכך עם המפורסמים.

לימודי תוכנות מוזיקאליות

נוסף על כך לדעתי, ע"מ להצליח בענף המוסיקה מומלץ בהחלט לדעת גם תוכנות מקצועיות ויותר מזה את נפלאות ההפקה והשיווק. מפאת זאת בחרתי להירשם ללימודי קיובייס וכך להרחיב את ההשכלה שלי בתחום היצירה.

להצליח להתפרנס ממוסיקה

בניגוד לדעת הרוב, כלומר שמדובר במקצוע שבו עובדים הרכבים עניים, זה בכלל לא ככה. אליבא דאמת, לצד האפשרות האמיתית לעשות משכורת כנגן אולפנים, קיימות אופציות מצוינות הן לנגנים מוכשרים והן לאנשי הפקה. ככה למשל פסנתרן מקצועי בהחלט יכול להרוויח גם כנגן אולפן והן כמורה בבי"ס. אולם, בכדי באמת להצליח, יש צורך להבין גם את הפרקטיקה לצד כיצד ללמד.

מעבר לזה, יש עוד מגוון אפיקים נוספים שניתן להתפרנס בהם, כמו למשל כתיבת לחנים למוזיקאים אחרים. על אף זאת, אם אתם חולמים לנכס הישגים, מומלץ שתלמדו את המקצוע ברצינות תהומית וכך להיחשב למוזיקאי שבהחלט מסוגל ליצור אומנות עבור אמנים אחרים.

רוצים גם אתם לעשות מהמוסיקה קריירה מעשית? רוצים לדעת על דרכים נוספות להיות מצליחים בתחום? הקליקו ותקראו ב-קורס סאונד בצפון וקבלו הכוונה מלאה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה