שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> לימודים כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
לימודים כללי
 

תכנית לימוד לערכת ההכנה של אפליקציית צו ראשון - קשה באימונים, קל בצו!


צו ראשון

מוגש כשירות לציבור על ידי צוות אפליקציית צו ראשון - קשה באימונים, קל בצו!

 
 

תכנית הלימוד לערכת ההכנה של אפליקציית צו ראשון - קשה באימונים, קל בצו, נבנתה ע"י אנשי מקצוע, מומחים מתחום ההוראה המתקנת ומיומנויות הלמידה, המכירים היטב את מבחני הצו הראשון ואת אוכלוסיית הנערים בישראל.
בהתאם לכך, תכנית הלימוד מחולקת לשלוש תכניות נפרדות, כל אחת בהתאם לצרכי הנער ומסוגלותו האישית.
תכנית הלימוד לשבועיים - הינה תכנית אינטנסיבית הכוללת לימודים במשך 14 יום, 86 דקות בכל יום בממוצע. התכנית מותאמת לנערים שחומר הלימוד, בדגש על הפרק הכמותי, אינו חדש עבורם והם בקיאים בחומר. בהתאם לכך, במהלך תכנית הלימוד ישנם אך ורק שני 'תרגולים חוזרים', המיועדים לביצוע של מבחן או פרק פעם נוספת, במטרה להכיר את הפרק טוב יותר ולהעלות את הציון בפרק זה. ניתן לומר כי התכנית מותאמת עבור ילידי הארץ, תלמידי 5 יחידות במתמטיקה, שממוצע ציוניהם בכל המקצועות יחד, עומד על 85 ומעלה.
תכנית הלימוד לחודש - הינה תכנית נוחה באופן יחסי, הכוללת לימודים במשך 28 יום, 50 דקות בכל יום בממוצע. התכנית מותאמת לנערים שחומר הלימוד, בדגש על הפרק הכמותי, אינו חדש עבורם אך ככל הנראה יידרש להם זמן נוסף עבור רענון החומר. בהתאם לכך, במהלך תכנית הלימוד ישנם שלושה 'תרגולים חוזרים', המיועדים לביצוע של מבחן או פרק פעם נוספת, במטרה להכיר את הפרק טוב יותר ולהעלות את הציון בפרק זה. ניתן לומר כי התכנית מותאמת עבור ילידי הארץ, תלמידי 4 יחידות במתמטיקה, שממוצע ציוניהם בכל המקצועות יחד עומד על 70-85. תכנית זו הינה ע"פ רוב התכנית המתאימה ביותר עבור רוב האוכלוסייה.
תכנית הלימוד לחודשיים - הינה תכנית מרווחת מאוד, הכוללת לימודים במשך 56 יום, 35 דקות בכל יום בממוצע, כאשר בכל שבוע ישנו יום אחד בו ניתן לבצע הפסקה. התכנית מותאמת לנערים שחומר הלימוד, בדגש על הפרק הכמותי, חדש עבורם או שככל הנראה יידרש להם זמן נוסף עבור רענון החומר. בהתאם לכך, במהלך תכנית הלימוד ישנם 24 'תרגולים חוזרים', המיועדים לביצוע של כל המבחנים והפרקים פעם נוספת, במטרה להכיר את הפרקים והמחנים טוב יותר ולהעלות את הציונים בכולם. ניתן לומר כי התכנית מותאמת עבור תלמידי 3 יחידות במתמטיקה, שממוצע ציוניהם בכל המקצועות יחד עומד על 70 ומטה.
תכניות לימוד לבתי ספר, עמותות וארגונים אחרים - במקרים בהם מתבצעת הכנה משותפת לקראת מבחני הצו הראשון, אנו ממליצים להשתמש בתכנית הלימוד לחודש ובמהלך ביצוע התכנית, אנו ממליצים בחום לשלב את המורים בבית הספר, באופן הבא:
לשון: תרגול פרק הלוגיקה המילולית, פרק ההוראות ופרק הבנת הנקרא.
מתמטיקה: תרגול הפרק הכמותי.
מחנך/ת: תרגול הפרק הצורני.
מבחינת סדר הפעולות, אנו ממליצים לבצע שלוש הרצאות (הרצאת צו ראשון, הרצאת ראיון אישי והרצאת מבחני הדפ"ר) ורק בהרצאה השלישית (הרצאת מבחני הדפ"ר), לפתוח את האפליקציה יחד ולהתחיל לתרגל בהתאם לתכנית הלימוד לחודש.

שיהיה בהצלחה!

אפליקציית צו ראשון – קשה באימונים, קל בצו!

 

מוגש כשירות לציבור על ידי צוות אפליקציית צו ראשון - קשה באימונים, קל בצו!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה