שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> ליקויי למידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ליקויי למידה
 

אבחון הפרעות קשב וריכוז –התחלה טובה לפתרון הבעיה


Binyamin t
 
 

בתקופתנו ישנם לא מעט אנשים- מבוגרים וילדים, הסובלים מהפרעות קשב וריכוז. אדם הסובל מתופעה זו מתקשה להתרכז בדבר אחד ותשומת ליבו מוסחת בקלות לכל מיני דברים אחרים. ישנן שיטות רבות לטפל בבעיה זו אך קודם כל חשוב לאבחן אותה כמו שצריך. לפי שיטת טומטיס, מקורה של הפרעת קשב וריכוז הוא באיכות ההקשבה של האדם. מטרת אבחון הפרעות קשב וריכוז הוא לאתר את מקור הבעיה בהקשבה אצל האדם בצורה אישית ובהתאמה מלאה.


לאחר האבחון יקבל המטופל תכנית טיפול הכוללת שימוש בגירוי צלילי המותאם באופן אישי לכל מטופל ומלווה בפגישות ייעוץ והדרכה. היתרון בטיפול זה הוא שהטיפול הוא "טיפול שורש" המתמקד בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה. מבצע האבחון הוא יועץ מקצועי בעל ניסיון רב בתחום המוסמך ע"י חברת טומטיס העולמית (TDSA). האבחון כולל בדיקות הקשבה שמאבחנות את תפקוד האוזניים וראיון אישי מול המטופל. לאחר הבדיקות והשיחה, המטופל או הוריו, יקבלו הסבר מדויק על ממצאי האבחון ויחד יקבעו כיצד ממשיכים.


אבחון הפרעות קשב וריכוז- למי הוא מיועד?
כידוע, הפרעת קשב וריכוז מופיעה גם אצל ילדים וגם אצל מבוגרים, ולכן האבחון מיועד לאנשים בכל גיל המרגישים כי יש סיכוי שהם סובלים מהפרעות קשב וריכוז וטרם קיבלו הכרה בכך. כמו כן האבחון מיועד לאנשים היודעים שהם סובלים מהפרעות קשב וריכוז ומחפשים טיפול יעיל ואפקטיבי לבעיה. שיטת טומטיס אולי לא מוכרת כל כך בציבור הרחב אך מי שהכיר אותה לא מפסיק להתפעל ממנה ומתוצאותיה המרהיבות. השיטה מתגלה כיעילה, כעוזרת לילדים ולמבוגרים וכל זה בעזרת טיפול בהקשבה. מכשיר ה- ®SOLISTEN עוזר פלאים לאנשים שעברו אבחון הפרעות קשב וריכוז
ובחרו בשיטת טומטיס לטיפול יעיל ובעל תוצאות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה